На Космонавтів поставили величезну «теплицю» на площі з літаком

На Космонавтів поставили величезну «теплицю» на площі з літаком
  • З осені триває реконструкції площі Могилка
  • Тут буде невеличкий сквер, паркінг та ще один фонтан
  • А зараз — величезна «теплиця». Навіщо?

«20хвилин» побачили на площі Могилка (колишня площа з літаком — авт.) конструкцію з плівки, дерева, що за своїми контурами схожа на теплицю. На даху є димохід. Так навіщо це? Запитали у охоронців, що були на будмайданчику.

— Це щоб не потрапляв сніг, там же фонтан робочі зробили, — каже один з охоронців.

— Сьогодні вихідний, нікого немає крім нас, — відповідає інший охоронець. — Та й сам не знаю, що там. Моя задача — нікого не пускати.

Нагадаємо, ремонти цієї площі розпочалися з вересня. Уся реконструкція обійдеться міському бюджету 6,9 мільйонів гривень. А ще орієнтовно два мільйони гривень витратять на створення нового постаменту для літака МіГ-15, який простояв на площі понад 50 років.

Читайте також:

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • lvlind
    Уся реконструкція обійдеться міському бюджету 6,9 мільйонів гривень.

    50% от данной суммы откат
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:05 Під сирени та водяну арку у Вінниці провели на пенсію рятувальника, який 30 років рятував людей 19:03 Троє дітей у Вінниці знайшли нові родини завдяки патронату і прийомним сім’ям 18:02 У Ямполі чоловік обікрав будинок сусіда та сховав награбоване у своєму подвір’ї 17:10 Рік тюрми за інтим-послуги: у Вінниці засудили організаторку борделю біля «Урожаю» Від читача 19:57 У Вінницькому обласному ТЦК та СП запевняють, що не мають відношення до приміщення з жахливими умовами 16:05 У Вінниці замінюють вікна в багатоповерхівках, пошкоджених через російську атаку 15:32 Три заяви до поліції та постраждалі з обох сторін: що відомо про конфлікт біля ВЛК неподалік Вінниці play_circle_filled photo_camera 15:02 Ціни на пальне знову підскочили. Скільки коштує заправити авто 23 травня 14:16 «Підгодовують рибкою, бо сама залишилась висиджувати потомство» — як небайдужі на Вінниччині рятують лелеку play_circle_filled 13:32 В Україні майже 22 тисячі фопів з іноземним громадянством. Яка ситуація на Вінниччині? 13:03 Трамвайний парк Вінниці поповнили ще три вагони Tram 2000 зі Швейцарії 12:08 На Хмельницькому шосе водій фури на «зебрі» переїхав пенсіонерку. Ще одна аварія сталася на М-30 11:31 Що ви думаєте про жорстокіші правила та покарання для водіїв електросамокатів? Ми запитали вінничан 10:52 Зима без блекаутів, гроші для бізнесу та розвиток соцсфери — підсумки візиту Юлії Свириденко до Вінниці play_circle_filled 09:53 У Вінниці прощаються з двома воїнами-добровольцями Романом Стратійчуком та Олегом Остапчуком 09:04 Смерть дитини на совісті соцслужб: на Вінниччині судитимуть керівницю терцентру за «фількіни грамоти» 08:10 23 травня — День морської піхоти України. Історія, заборони та прикмети 21:12 Вінниця 60 років тому: епоха трамваїв «Гота», першого телецентру та великої індустріалізації 21:00 Ями на дорогах Вінниччини стають причиною ДТП. Як відшкодувати збитки водіям
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up