На дороги в приватному секторі готові виділити 5,8 мільйона гривень. Адреси вулиць у Вінниці

На дороги в приватному секторі готові виділити 5,8 мільйона гривень. Адреси вулиць у Вінниці
Фото ілюстративне, з відкритих джерел
 • У «Прозорро» опублікували чергові дорожні тендери, які проводить міська влада. Із закупівель дізналися, які дороги у Вінниці хочуть відремонтувати. 
 • А також знайшли цікаві тендери, де на облаштування двох зупинок громадського транспорту планують витратити по мільйону гривень на кожну.

На замовлення вінницької мерії хочуть зробити капремонт вулиці Залізничної. Йдеться про ділянку від вулиці Гетьмана Мазепи (колишня Чехова) до Антонова, 20. Ця ділянка дороги у приватному секторі має орієнтовну довжину 348 метрів.

Тут треба буде заново вистелити асфальтом дорогу, замінити бордюри та два каналізаційних колодязі. Кошторисна вартість проєкту — 1 мільйон 922 тисячі гривень. Зараз триває пошук підрядника.

Другий тендер — капремонт дороги на вулиці Могильчака, що знаходиться теж у приватному секторі. Шлях від перехрестя з вулицею Лебединського має орієнтовну довжину 343 метри.

Усю дорогу треба буде зробити наново, покласти кілька шарів асфальту, а також замінити 37 каналізаційних колодязів із люками. Кошторисна вартість капремонту — 3 мільйони 914 тисяч гривень. Триває пошук підрядника.

Оскільки ремонти доріг у приватному секторі у Вінниці виконуються за співфінансуванням з мешканцями, то, припускаємо, що люди з вулиць Могильчака і Залізничної фінансово долучаться до капремонтів доріг. Але традиційно, більшу частину грошей на ремонт дають з бюджету громади.

Загалом, кошторисна вартість капремонту вищевказаних вулиць — 5,8 мільйона гривень.

Відео дня

Про зупинки за мільйон

А тепер щодо тендерів на капремонт зупинок громадського транспорту. Оновленням павільйонів департамент комунального господарства та благоустрою вже займався. І, як правило, ця послуга коштує до 300 тисяч гривень. Приміром, зупинка на Чорновола вартувала 276 тисяч гривень: у цю суму увійшли демонтажні роботи, установка ФЕМ-плитки, скляного павільйону.

Нині ж оголосили закупівлю на капремонт зупинки «площа Василя Стуса» в напрямку від центру міста (1,170 млн грн) та капремонт зупинки «вулиця Чумацька» в напрямку від центра (1,198 млн грн). Тобто, вартість зупинок зросла майже в чотири рази. Чому?

Відповідь на це питання отримали з технічного завдання. Виявилося, що зупинки в цих місцях будують «з нуля».

Зупинка «площа Василя Стуса» на Хмельницькому шосе
Зупинка «Чумацька» на однойменній вулиці

У цих місцях робитимуть кишені для зупинки транспорту, розбиратимуть бордюри, виконуватимуть асфальтування ділянки дороги та тротуару, відновлять озеленення території довкола зупинки; закуплять і встановлять типові для Вінниці павільйони. Технічні завдання до обох тендерів майже ідентичні — єдине, що на Чумацькій ще треба буде влаштувати підпірну стінку біля зупинки.

Уже виділили 32,5 млн на ремонти доріг і тротуарів

У попередніх матеріалах, ми повідомляли про дорожні ремонти, які були оголошені раніше. По всім закупівлям визначили підрядників.

Капремонт дороги на Бориса Лук’яновського. Капремонт цієї вулиці біля тролейбусного депо роблять у співфінансуванні з мешканцями приватного сектору. За договором, вони дають 150 тисяч гривень, а мерія виплачує решту — 4,65 мільйона гривень. Підрядником є фірма «Хмільницька будівельна компанія», яка зареєстрована у Хмільницькому районі Вінницької області. Нове дорожнє покриття на цій вулиці мають доробити до кінця жовтня 2024 року.

Капремонт тротуару на вулиці Славетній, що на Старому місті. Тут підрядник «Агрошляхбуд» ремонтує тротуар від пожежного депо №3 до площі Царина (колишня площа 8-го березня). Довжина ділянки складає понад 500 метрів. Загалом, вартість робіт складає 3,4 мільйона гривень.

Капремонт дороги на вулиці Ігоря Савченка. Заново заасфальтують відрізок дороги на Тяжилові, який складатиме майже 250 метрів — від будинку №46 до перехрестя з вулицею Левка Лук’яненка (колишня Ватутіна - авт.).  Ціна — 2,22 мільйона гривень. Підрядником є товариство «Агрошляхбуд». Роботи виконують за співфінансуванням з мешканцями вулиці, де їхня частка складає 175 тисяч гривень. А з бюджету громади доплатять ще 2 мільйони 45 тисяч гривень. Термін на виконання — до кінця жовтня 2023 року.

Капремонт тротуару по вулиці Стеценка, у районі Центрального ринку. Виконання підряду доручили «Агрошляхбуду». Тут треба заасфальтувати заново парну та непарну частину тротуару від вулиці Замостянської до вулиці Героїв Нацгвардії (колишня Некрасова - авт.). Довжина ділянки — понад 500 метрів. Вартість матеріалів та робіт: 3,5 мільйона гривень.

Капремонт дороги на вулиці Петра Ніщинського. Йдеться про ділянку вулиці на Старому місті — від вулиці Бернарда Претвича до буд № 35 по вулиці Петра Ніщинського. Цей відрізок має довжину близько 180 метрів. Підрядником обрали товариство «Агрошляхбуд». Ціна — 1,75 мільйона гривень. Роботи виконують по співфінансуванню з мешканцями вулиці: їхня частка у дорожніх ремонтах складає 170 тисяч гривень. Решту підряднику виплатять з бюджету громади. Термін на виконання — до кінця жовтня 2023 року.

Капремонт тротуару на вулиці Покровська, Вінницькі Хутори. Підряд доручили товариству «Віндор». Їм треба заново викласти тротуар на відрізку колишньої вулиці Ватутіна від будинку №39 до перехрестя із Немирівським шосе. Довжина ділянки — понад 900 метрів. Вартість робіт — 6,8 мільйона гривень.

2-й провулок Леонтовича, що у Вінницьких Хуторах. Тут відремонтують ділянку дороги від вулиці Грушевського до вулиці Леонтовича. Орієнтовна довжина цього відрізку — майже 140 метрів. Знову ж таки, підрядником на цей ремонт обрали товариство «Агрошляхбуд». Ціна робіт — 1,53 мільйона гривень. Оскільки вони виконуються по співфінансуванню з мешканцями, то їхня частка складає 290 тисяч гривень. Решту покриє бюджет громади. Термін на виконання робіт — до кінця жовтня 2023 року.

Капремонт тротуару на вулиці Незалежності, Вінницькі Хутори. Оновлений тротуар тут має бути від перехрестя з вулицею Дачною до перехрестя з Немирівським шосе. Це понад три кілометри пішохідного шляху. Підряд доручили товариству «Агрошляхбуд». Вартість — 8,5 мільйона гривень. Термін на виконання — до кінця жовтня 2024 року.

На вашу думку, яка вулиця у Вінниці терміново потребує капремонту дороги чи тротуару? Пишіть нам коментарях.

Якщо вирахувати загальну цифру, то на капремонти вищевказаних доріг та тротуарів виділили 32,5 мільйона гривень.

 

Читайте також:

34 мільйони гривень витратять на нові ремонти доріг та тротуарів. Адреси цих вулиць у Вінниці

На Тяжилові ведеться ямковий ремонт доріг: чому це відбувається саме в години пік?

За 19 мільйонів ремонтують перехрестя Зодчих - Пирогова — хто підрядник?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
 • Сергей Бурдейный

  хто ж це живе з міськ ради на в. хуторах що там так асфальтують дороги?Коли поасфальтують  дороги на кореї?Все місто асфальтують за міський бюджет,а на кореї жителі скидаються зі своїх пенсій.Де справедливість???  777
 • AK

  Краще б коріатовичів внизу перестелили, там шалений трафік і дорога горбата та усіяна болтами. Так ні, знаходять якісь тупики та маловідомі тихі вулички приватних секторів із особняками, а купа комунального та маршрутного транспорту нехай ломається. Схиблена логіка.
 • Валентин Степовой

  098 921 65 98
 • Валентина Панчук

  А більше немає куди направити ці мільйони в такий час?

keyboard_arrow_up