Молочна кухня досі не працює. Коли відновить роботу?

Молочна кухня досі не працює. Коли відновить роботу?
  • Заклад повинен був запрацювати ще позаминулого тижня. Але ремонт затягнувся.
  • Через які причини кухня досі не працює та коли чекати відкриття, розповів головний лікар “Центру матері та дитини”

На офіційну сторінку редакції  RIA/20minut у Фейсбук “Новини Вінниці  на 20хвилин” надійшло повідомлення від вінничанки Ярослави Соцької. Жінка попросила з’ясувати, чому не працює молочна кухня у місті.

“Департамент каже, що трубу прорвало, перед цим казали, що замерзла. Хоча ніяких робот по ремонту не проводять. А діти залишились без харчування”, - написала вона .

Раніше журналісти RIA/20minut вже писали, що молочна кухня припиняє свою роботу із 2 березня. Тоді обіцяли відновити роботу кухні на наступному тижні, проте сьогодні уже 16 березня, а кухня не працює до сих пір.

Відео дня

Володимир Присяжнюк, головний лікар міської лікарні “Центр матері та дитини”, розповів, коли чекати відновлення роботи молочної кухні.

—  У зв’язку із морозами на молочній кухні трапилась аварійна ситуація: замерзла каналізація. Під час проведення чистки цієї каналізації -  а вона там стара, їй стільки ж років, скільки самій молочній кухні - відбувся прорив каналізаційної системи, підвал був затоплений. Зараз підвал висох, а от будівля потребує заміни усієї каналізаційної системи. Бо структура каналізації будівлі така, що тепер потрібно проводити демонтаж значної частини підлоги, аби здійснити таку заміну. На теперішній момент приблизний кошторис ремонту складений, уже на тому тижні ми приступимо до виконання робіт.

Але сума ремонту - більше 30 тисяч гривень, за словами Присяжнюка - така, яка виводить на проведення торгів для визначення фірми, яка проводитиме підрядні роботи. А це значить, що час відкриття кухні може ще відтермінуватись.

—  Тримаємо все на контролі, повідомили людей, які замовляли там харчування. Але при всіх можливостях це так просто вирішити не можна. Тим більше, що ще буквально на тому тижні у підвалі буквально стояла вода, і зайти туди було фактично неможливо. Знов запустити молочну кухню в роботу у такому стані, як вона є зараз, ми не в змозі, це порушення санітарно-епідеміологічних норм. Бо може статися занесення інфекції в молоко і, як наслідок, - зараження діток.

Орієнтовно, початок робіт, як каже Володимир Присяжнюк, - наступний тиждень. Якщо відбудуться торги по визначенню підрядника, це затягнеться ще на 2 тижні - хто виграє, той буде працювати. Якщо вдасться почати ремонтні роботи на наступному тижні, то завершать їх орієнтовно за місяць - тоді ж одразу й відновить роботу молочна кухня. 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:06 Ремонт тепломережі на Магістратській: ділянку перекриють на кілька днів — плануйте об’їзд 15:30 Маленькі чемпіони великого футболу: у Барі відбувся яскравий дитячий фестиваль (новини компаній) 15:04 Понад мільйон збитків: директор агропідприємства «захопив» 100 гектарів біля водойми 14:04 Вінниця аграрна: що вирощують наші фермери у 2025 році? Від читача 16:07 Під контролем ворога: як на тимчасово окупованих територіях порушують права українців 13:15 У грудні запустять новий пакет «зимової підтримки»: фіксовані тарифи, виплати і безкоштовні поїздки 12:04 На Дніпропетровщині під час ракетно-дронового удару загинув Вячеслав Токар з Літинської громади 11:05 Приватні садочки у Вінниці: переваги та умови перебування (партнерський проєкт) 11:03 Під «Росією» — історія. Археологи знайшли старовинну монету, кераміку та артефакти Другої світової 10:34 На майдані Небесної Сотні облаштовують ділянку безбар’єрного маршруту: що саме зміниться 10:05 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій», ТОВ "ВКХП №2" та 74 актуальні пропозиції роботи у Вінниці 10:03 На Келецькій Toyota «протаранила» інше авто — момент потрапив на відео play_circle_filled 09:45 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 4 листопада 09:12 На Вінниччині дощитиме, але вже з четверга погода зміниться 08:04 Сьогодні — День залізничника: історія свята, традиції та прикмети 4 листопада 21:00 На Вінниччині затримали грузина, який ховався від депортації 20:17 Теплі страви для прохолодних днів: гастроблогерка Олена Павлова ділиться сезонними рецептами photo_camera 20:04 «Взяли» третього учасника групи, що за великі гроші переправляла ухилянтів через Вінницю за кордон 19:32 Скільки штрафів отримали вінничани за неправильне паркування у 2025 році? Ми дізналися 19:08 Біля Ксаверівки 36-річна водійка збила пішохода, а в Калинівці водій наїхав на жінку та втік
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up