Микола Дмитренко заперечив звинувачення у своїй причетності до побиття нового голови правління “Вінницям’ясо”

Микола Дмитренко заперечив звинувачення у своїй причетності до побиття нового голови правління “Вінницям’ясо”
Попередній керівник підприємства і колишній заступник губернатора Микола Дмитренко на прес-конференції в суботу заперечив звинувачення у своїй причетності до побиття нового голови правління “Вінницям’ясо” (обраного, як він вважає, на стихійних зборах) Михайла Близнюка.
— Так, я маю відношення до “Вінницям’ясо”, оскільки є власником 32,3% акцій, а ще очолюю осередок СДПУ(о). Тому розумію, звідки вітер віє. Сьогодні йдуть судові справи і на користь ВАТ “Вінницям’ясо”. На даний момент законним виконувачем обов’язків голови м’ясокомбінату є мій брат Володимир, — вважає Микола Дмитренко. Стосовно нових акціонерів він зазначив, що івано-франківці з’явилися на підприємстві після того, як донецьке ЗАТ “Атланта-Капітал” продало їм свій пакет акцій — 55%. Три відсотки акцій має ТОВ “Фінансова компанія “Кліринговий дім”. Є ще близько двох тисяч дрібних акціонерів. — До речі, нові акціонери винесли підприємство, як платника податків, за межі нашої області. Відтепер його назва ВАТ “Івано-Франківськ — Вінницям’ясо” . Стосовно ж звинувачень на його адресу з уст представників нових акціонерів, Микола Дмитренко подав судовий позов: — Головне, щоб вибачились. Побиття — це не мої методи. Я слухаю закони всевишнього і прислухаюсь до рішень суду. Чим буде займатися колишній заступник губернатора — наразі невідомо. У найближчих планах — виїзд на батьківщину: — Піду агрономом у своє село, — чи то всерйоз сказав, чи пожартував Микола Дмитренко, — хочу на свіжому повітрі попрацювати. Звичайно ж, не залишу і партійної роботи.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:22 «Якби міст не підірвали, танки пішли б на Київ»: як лікар з моргу упізнав загиблого сапера 21:00 Унікальні криниці у селі Стіна на Вінниччині стали живою пам’яткою історії 20:04 Чоловіка з Гайсинського району судитимуть за зґвалтування 13-річної падчерки 19:14 Менше уколів, більше захисту, статус довідки вакцинації — що нам дає новий календар щеплень Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 19:10 Тюльпани, троянди, букети: де у Вінниці замовити квіти до 8 Березня (парнерський проєкт) 18:44 Мобільні пункти незламності у Вінниці не працюватимуть. У міськраді пояснили причини 17:53 Шум довкола «Тиші». Як депутат Педорченко забудовує узбережжя Бугу play_circle_filled photo_camera 17:27 Вінницькі гвардійці знешкодили два ворожі «Шахеди» під час масованої атаки 17:03 Протаранив два авто на Немирівському шосе і поїхав далі: біля Писарівки «ловили» втікача на MAN play_circle_filled 16:10 У Вінниці Наталія Половинка презентує проєкт «ЦВІТ» — поезію Шевченка у живій українській пісні 15:30 Місяць у бункері в Маріуполі: історія 11-річного Роми (соціальна реклама) 15:13 Незаконний виїзд до Молдови за $8000: посередника спіймали під час рейсу з грошима та зброєю 14:38 Україна повернула 1000 тіл полеглих. Родини очікують на ідентифікацію 14:14 До 500 тисяч гривень на старт і розвиток бізнесу. У Вінниці триває конкурс ваучерів 13:45 Кількість будинків, пошкоджених під час обстрілу, зросла до сорока. Як отримати допомогу play_circle_filled 13:15 Фермер із Вінниччини повернув до бюджету понад 4,5 мільйона податків 12:06 Водій MAN насмерть збив чоловіка під Вороновицею і втік з місця аварії 11:24 Росіяни атакували критичну інфраструктуру. Випустили понад 400 дронів і 39 ракет 10:34 Били кулаками та гумовим кийком — троє поліцейських Вінниці постануть перед судом photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up