Майже 800 засуджених вже поступили на службу в ЗСУ

Майже 800 засуджених вже поступили на службу в ЗСУ
  • Виявили бажання захищати Батьківщину найбільше засуджених, які відбувають покарання в установах у Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Вінницькій та Дніпропетровській областях.

На даний час до суду подали 2402 клопотання засуджених про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання для проходження військової служби. За участі прокурорів суди вже розглянули та своїми рішеннями задовольнили 1843 таких клопотань. На їх виконання 775 засуджених поступили на службу до лав Збройних Сил України. Про це інформує Офіс Генерального прокурора.

17 травня 2024 року Президент України Володимир Зеленський, нагадаємо, підписав ухвалений Верховною Радою України Закон України, яким врегулювали порядок реалізації прав засуджених на їхню участь в обороні держави.

Закон передбачає можливість увʼязнених вийти на волю за умовно-достроковим звільненням (за рішенням суду) для військової служби за контрактом. Однак такою можливістю можуть скористуватися тільки ті, кому присудили обмеження або позбавлення волі за нетяжкими статтями.

Відео дня

Чи потрібні на фронті люди з кримінальним минулим? І чи мають вони воювати в окремо створених військових підрозділах запитали у військових. Про це у матеріалі:

 

Читайте також:

До ЗСУ через рекрутингові центри: перша група добровольців навчається на тренувальних базах

Як поводяться вінничани під час хвилини мовчання? Ми запитали

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up