Фронтмен гурту The Hypnotunez прокоментував скандальний фінал нацвідбору на Євробачення

Фронтмен гурту The Hypnotunez прокоментував скандальний фінал нацвідбору на Євробачення

Соліст вінницького гурту The Hypnotunez Гера Луїдзе розповів як ставиться до того, що відбулося на національному відборі на Євробачення.

Гурт The Hypnotunez цього року брав участь у першому півфіналі нацвідбору на пісенний конкурс Євробачення. Щоправда, хлопці не пройшли у фінал.

Фронтмен гурту поділився власними враженнями від конфлікту переможниці нацвідбору MARUV та Національної телекомпанії України:

– Деякі артисти доволі неоднозначно висловлюються щодо півострову Крим, українського півострову Крим. Інші артисти не соромляться давати гастролі у Російській Федерації. І це враховуючи те, що це музиканти, які хочуть та мають представляти Україну у всій Європі. Це неприпустимо, – говорить музикант.

Нагадаємо, що співачка MARUV (Анна Корсун) виборола перше місце у фіналі нацвідбору на конкурс Євробачення. Проте до виконавиці  виникли питання стосовно її гастрольної діяльності у Росії. Після перемоги MARUV повинна була підписати договір, у якому одним із пунктів була відмова від концертів у країні-агресорі. На цю умову співачка безумовно погоджувалася, про що неодноразово писала на свой сторінці в Інстаграм.

Та були й інші складові, які змусили MARUV відмовитися представляти Україну на Євробаченні.

– Відмова від концертів у Росії не була принциповою. Основні розбіжності викликали інші пункти договору, які, у випадку підписання, стануть для мене кабальними. Я – громадянка України, сплачую податки та щиро люблю свою країну. Але не готова виступати з лозунгами, перевторюючи свою участь у конкурсі на промо-акції наших політиків, – написала у своєму акаунті в Інстаграм співачка.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Сегодня наша встреча с НТКУ длилась около семи часов, в результате которой, мы так и не пришли к соглашению двух сторон. За несколько часов до жеребьевки меня попросили участвовать в Национальном отборе на «Евровидение – 2019». Я согласилась и выиграла, и с большой гордостью готова была представлять свою родную страну - Украину на международной песенной арене. Как ранее я говорила, отказ от концертов в России не был для нас принципиальным. Основные разногласия вызвали другие пункты договора, которые, если я подпишу, становятся для меня кабальными. Я - гражданка Украины, плачу налоги и искренне люблю Украину. Но не готова выступать с лозунгами, превращая свое пребывание на конкурсе в промо-акции наших политиков. Я - музыкант, а не бита на политической арене. Я искренне благодарю и ценю каждого, кто в меня верил и голосовал. И прошу вас принять этот факт и не идти на конфронтацию. Это данность сегодняшнего дня. Я хочу дарить свое творчество без цензуры. Завтра я проснусь с новыми силами - побеждать и популяризировать свою музыку в мире.

Публикация от MARUV (@maruvofficial) 25 Фев 2019 в 8:56 PST

 

Є ще один нюанс – права на пісню «Siren song» належать компанії Warner Music Russia. Це значить, що усі ліцензійні платежі після виконання цієї пісні надходили до Росії. На це співачка заявила, що організаторам було відомо кому належить авторське право.

Ця ситуація змусила українців розділитися на два табори: ті, хто підтримує MARUV та ті, хто відверто проти її участі. Прихильники навіть створили петицію, яка адресована Європейській мовній спілці із проханням допустити MARUV до участі у конкурсі в Ізраїлі. До речі, співачку запросили до участі у відборі після того, як інша виконавиця – Тетяна Решетняк відмовилася від цьогорічного відбору. Власне, ситуація склалася таким чином, що Національна телекомпанія України ініціювала участь MARUV у відборі і тільки після її перемоги почала з'ясовувати подробиці творчих шляхів співачки.

Але факт залишається фактом – Україна ще немає свого представника на Євробачення. Обирати нового учасника будуть із тих, хто опинився у фіналі: ANNA MARIA, Freedom Jazz, KAZKA. Brunettes Shoot Blondes та YUKO.

А кого із представників ви хотіли б бачити цього року на сцені Євробачення від України?

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (23)
  • Лана
    Цікава в нас країна: Порошенку можна розвивати свій бізнес в країні-агресорі, а співакам і артистам гастролювати  - ні. Тобто це якась монополізація шляхів збагачення!
  • Dim Vin
    "Або труси надіньте обо хрестик зніміть"©
  • Irina Agne
    Этот конкурс точно не имеет никакого отношения к искусству. Кому оно интересно смотреть?
  • Татьяна Селезнева
    Притула с Джамалой
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Понад півтори тисячі вінничан вийшли на толоку: у місті зібрали 2400 мішків сміття photo_camera 20:44 У доньки елітне житло в Києві та дарована комерція у Вінниці… Що відомо про статки сім’ї Соколового? 20:23 «Хто, як не ми?»: в ліцеї на Вінниччини відкрили меморіальні дошки на честь захисників photo_camera 20:09 Браконьєри на Вінниччині наловили 60 кілограмів риби. Які обмеження діють під час нересту Від читача 19:31 Картку водія загублено 19:19 Як виникли назви найбільших мікрорайонів Вінниці. І що цікавого є в цих місцинах photo_camera 19:03 У власність громади повернули 45 соток землі перед Центральним ринком 18:12 Нічні заморозки та дощі — на Вінниччину насувається штормовий вітер та негода 17:50 Більше ніж краса: як пластична хірургія у «Центр-В» змінює життя та повертає впевненість (Новини компаній) 16:37 «Вітаємо вдома, Герої!»: серед 193 звільнених з полону захисників — 15 наших земляків play_circle_filled 16:22 Вінничанка Дар’я Лаптєва виборола золото на чемпіонаті Європи з таеквондо у Греції 15:42 Тріо «Оксамит» співало вінничанам похилого віку от душі і для душі 15:28 Понад 30 років рятував життя: загинув лікар-анестезіолог Вінницького онкоцентру Володимир Шибинський 15:04 Замість латання дірок — суцільні карти: в області уже відновили понад 145 тисяч квадратних метрів доріг 14:16 «Зробив винним мертвого»: судитимуть фермера, якого звинувачують у смерті сімох вінничан 13:02 Захист неба, ДНК-експертизи та підготовка до зими — головні рішення 67-ї сесії Вінницької міськради 12:30 Відбулося засідання чергової 80 сесії Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:07 Спалах африканської чуми у Бабчинецькій громаді. В урочищі виявили 11 туш диких кабанів 11:09 До 40-х роковин трагедії на ЧАЕС ліквідаторів аварії відзначили нагородами photo_camera 10:18 Сильний вітер валив дерева та блокував траси. Як Вінниччина долає наслідки стихії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up