Емоції в кадрі. Як у Вінниці відбувся кубок з бігу і триатлону «VINNYTSIA RUN CUP»

Емоції в кадрі. Як у Вінниці відбувся кубок з бігу і триатлону «VINNYTSIA RUN CUP»
Фото Сергія Гомона
  • Цієї неділі, 2 червня, Вінниця бігала, плавала, їздила на велосипедах і збирала кошти на підтримку бригади Національної Гвардії України «Червона Калина».
  • Захід підтримали більше 350-ти учасників бігу і триатлону.

Участь міг взяти кожен охочий, обираючи різні дистанції: 1 км, 3 км, 5 км, 10 км або 21 км. За словами голови обласної федерації триатлону Андрія Гальчинського, дуже символічно, що участь у забігу взяли самі військові, які зараз відновлюються після поранень.

— Вони бігли у марафоні та подолали дистанцію, хтось в один кілометр, а хтось — у три. Їхній приклад демонструє непохитну силу духу та бажання підтримати своїх побратимів. — говорить Андрій Гальчинський.

Відео дня

Кожен учасник, незалежно від того, чи вдалось йому фінішувати, отримав свою медаль. Адже основною метою заходу є не лише спортивні досягнення, а і популяризація здорового способу життя серед населення та підтримка Збройних Сил України.

За кошти, зібрані під час забігу, придбають дрони для підрозділів бригади «Червона Калина». Це важливий внесок у забезпечення наших військових сучасними технологіями, які допоможуть їм ефективніше виконувати бойові завдання».

Організатори зазначають, що ставили за мету прищепити любов до спорту і судячи з фото їм це вдалося.

Фото Сергія Гомона
 

Читайте також:

Архітектурна окраса вулиці Грушевського. Розповідаємо історію будівлі міського суду

Зарплати, комуналка, оборона. Скільки грошей з бюджету Вінниці витратили у 2024 році?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Андрей Орешек

    Класс !

keyboard_arrow_up