Дві українські гей-пари вимагають узаконити їх відношення (ОПИТУВАННЯ)

Дві українські гей-пари вимагають узаконити їх відношення (ОПИТУВАННЯ)
Дві гомосексуальні пари, одна з яких з Києва, а інша з Луганська, подали до Європейського суду з прав людини позов. В позові вони вимагають врегулювання своїх майнових прав.

Перша пара хлопців проживають разом з 2010 року. Вони живуть в найманій квартирі в Києві, також мають будинок в селі на Чернігівщині. Друга пара живе з 1998 року. В Луганську в них є квартира, яку вони спільно купили. В зв’язку з бойовими діями на сході зараз переїхали до друзів в Київ.

Протягом спільного життя гей-пари робили великі покупки, серед яких машина, квартира та побутова техніка. Майно зареєстровано тільки на одного партнера. Згідно з українськими законами, їх майнові відносини ніяк не застраховані. Оскільки можуть виникнути проблеми з розділом майна  у разі розлучення або смерті одного із партнерів.

Заявники написали в позові, що згідно з статтею 51 Конституції України та частиною 1 статті 21 Сімейного Кодексу, вони не мають права зареєструвати шлюб. Оскільки в Україні шлюбом вважається сімейний союз між жінкою та чоловіком.

Відео дня

Заявники посилаються на рішення Європейського Суду з прав людини у справі Schalk and Kopf v. Austria (no. 30141/04, ECHR 2010), в якому Суд визнав, що відносини співжиття одностатевої пари, яка живе в стабільному de facto партнерстві, підпадають під поняття "сімейного життя", - пише «Центр інформації про права людини».

Нагадуємо, що на початку червня 2015 року в Києві пройшов гей-парад. Вінницька активістка Світлана Дубина прийняла в ньому участь та підтримувала права нацменшин.

- Відчуття, що ще б трохи, кілька днів, і відкрилася б вона - істина, як німецький досвід у захисті й представництві прав ЛГБТ комфортно і без особливих зусиль перенести в Україну, - зазначила Світлана під час навчання волонтерству в складі групи ЛГБД-активістів в Мюнхені.

Варто зазначити також, що віруючі вінничани проти навіть думки, що в Україні дозволять одностатеві шлюби.

-  Бог створив людину як чоловіка й жінку, благословивши їх єднатися у сім’ю. Одним з елементів сімейного життя є сексуальні відносини. Біблія називає мерзотою, коли чоловік лягає з чоловіком, або жінка з жінкою. У світлі цього ми виступаємо категорично проти законодавчого встановлення у нашій державі одностатевих шлюбів.  Ті, хто бажають побороти будь-які гріховні потяги й пристрасті, завжди знайдуть допомогу в нашій Церкві, - пояснює пастор Християнської Церкви «Ранкова Зірка» Олександр Парфенюк.

А яке відношення у вас до одностатевих шлюбів? Приймайте участь в нашому опитуванні.

Опитування

Як ви ставитися до узаконення одностатевих шлюбів?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Дарья
    Цирк, навіть не уявляю, якби дали згоду на одностатеві вдносини. Геї будуть розгулювати за ручки та цілуватись на лавочках чи зупинках де бігають діти.
  • Анонім
    задовбали
  • Bogdan Severin

    вот я думаю, а зачем нам такая Европа?

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Дощова субота та вітряна неділя: синоптики розповіли, чого чекати вінничанам 20:22 Герою з Тульчинщини Богдану «Сові» Заторському вручили почесну нагороду «Золотий хрест» 19:07 Від чату до громадської організації: що таке «Чат ветерана» і як він допомагає колишнім військовим? 18:14 Серйозна ДТП поблизу Лукашівки: водія Skoda госпіталізували до лікарні Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 17:14 Бершадська громада втратила молодого захисника: 19-річний Віктор Булгак загинув на Донеччині 16:12 Їхали з поминок: з’явилися нові деталі смертельної ДТП під Гордіївкою photo_camera 15:46 У Вінниці залишили в силі вирок зрадникам, які знімали відео для росіян 14:18 У Крижополі розпочали розслідування забруднення земель біля сироварного заводу 13:54 Понад 100 років мелодій: у Барі зберігся унікальний орган, який досі грає photo_camera 12:55 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 12:12 Є питання. Як оформити субсидію у Вінниці? 11:05 Жінка у Вінниці не могла зняти обручку — на допомогу прийшли рятувальники 10:24 Як упорядкувати паркування в місті? У Вінниці стартувало опитування мешканців 09:42 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 10 жовтня 09:12 Росіяни вдарили по енергетиці: ніч на Вінниччині минула під звуки сирен 08:15 10 жовтня — День працівників стандартизації та метрології. Історія, заборони та прикмети 07:45 Вінницькі футболісти реваншувалися у «Самбір-Ниви-2»: третя поспіль перемога
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up