Два під’їзди будинку у центрі Вінниці три дні без води. Люди збираються перекривати дорогу

Два під’їзди будинку у центрі Вінниці три дні без води. Люди збираються перекривати дорогу
  • Мова йде про будинок, який стоїть за адресою: вулиця Василя Стуса, 1;

  • Мешканці жаліються, що три дні тому через аварію у них з кранів перестала йти вода. Її немає і дотепер

Сьогодні ввечері, 2 вересня, мешканці зібралися на збори, щоб обговорити проблему. Запросили й нашого журналіста. Виявилося, що у жителів двох під’їздів три дні немає води через аварію, яка сталася у квартирі №13.

За словами мешканців, господар тієї квартири не хотів давати доступ до житла комунальникам для ремонту. Наступного дня довелося викликати поліцію.

Правоохоронці вмовили чоловіка, але тоді вже аварійники не захотіли нічого ремонтувати. Мовляв, у них закінчився робочий день.

Відео дня

У під’їзді є родини з маленькими дітьми, є старі люди, і всі вони не можуть навіть приготувати собі поїсти.

Мешканці доведені до відчаю і готові, навіть, перекривати вулицю Пирогова.

Комунальники обіцяли почати роботи завтра, 3 вересня, з самого ранку. Але жителі бояться, що господаря 13-ї квартири не буде на місці, бо він там не живе.

Якраз коли наш журналіст спілкувався з людьми, господар проходив поруч. Він пообіцяв бути вдома і дочекатися ремонтників.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Без Имени
    Навіщо дорогу перекривати? Розберіться спочатку з власником 13-ї квартири...

    Чуть що, і вже дорогу перекривають...

    Що нема інших шляхів виходу з цієї ситуйовини?
  • Сергей Глушко
    бачу це входить за моду чуть шо давай перекривати дорогу  у мене нема слів отдні матюки............................
  • Олексій
    Не вулицю перекривайте, а мізки співмешканцю вправте.
  • З.А.Глядач
    "Мешканці доведені до відчаю і готові, навіть, перекривати вулицю Пирогова."

    От,дурні люди! Тільки десь щось не по їхньому-відразу "перекривати дорогу". А дізнатися,ЧОМУ саме так трапилося-їм не дозволяють залишки мізків.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera 14:02 Буревій пройшов на Вінниччині. Надзвичайники виїжджали прибирати повалені дерева photo_camera 13:13 У Вінниці вшанували 16 медиків, які загинули на війні photo_camera 12:02 Мінісенсація у Подільському зоопарку — вперше народилася патагонська мара 11:22 На Вінниччині затримали чоловіка, який за $9000 переправляв ухилянтів за кордон play_circle_filled photo_camera 10:16 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде води 10 липня 09:45 Як уникнути болю та врослих нігтів? Рішення від фахівців знайдено (партнерський проєкт) 09:24 Вінниця прощається з воїном: на Сумщині загинув 50-річний Олександр Васильківський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up