Допоможуть розшукати 78-річну Лідію. На неї дома чекають рідні

Допоможуть розшукати 78-річну Лідію. На неї дома чекають рідні

Родина Лідії Ткаченко просить небайдужих допомогти розшукати жінку. Пенсіонерка пішла з доми 4 липня та зникла.

— Допоможіть будь ласка знайти жінку. Звуть Лідія Ткаченко, дівоче прізвище Гусаченко, 78 років. Вона зникла зранку 4 липня в Богуславі. Хворіє на хворобу Альцгеймера, часто не орієнтується в часі і місцевості. Могла відправитись в Писарівку або Хижинці, так як пам'ятає, що раніше проживала там, — повідомляють родичі зниклої.

Поліція також уже долучилася до пошуків.

Погляньте на фото можливо саме ви десь бачили Лідії. Жінка невисока ростом, має сиве волосся та карі очі.

На момент зникнення була одягнена в чорну спідницю, блакитну футболку, бежевий піджак, коричневу хустину в квітки та бежеві тапки.

Якщо ви маєте якусь інформацію, будь ласка телефонуйте або пишіть за номерами: 095 918 29 44, 097 657 66 74 – Світлана (дочка) та [email protected]

Або просто набирайте 102.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:00 1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком (Новини компаній) 08:09 Кого сьогодні вітаємо та що святкуємо. Історія та прикмети 18 грудня 21:00 Бійцям бригади «Червоної Калини» вперше вручили бойові шеврони photo_camera 19:49 Зимовий вступ для абітурієнтів: що таке «нульовий курс» і кому він потрібен Від читача 07:02 Свобода слова чи мова ненависті власниці студії краси 521 18:35 Понад п’ять мільйонів на мийні засоби: хто і скільки витрачав коштів на побутову хімію у Вінниці 18:08 Більше 133 тисяч хворих за тиждень: чи накриє хвиля ГРВІ та covid-19 Вінниччину? 18:00 «Безпечні стійкі громади»: у Мурафській громаді облаштували майданчик для реабілітації військових (Пресслужба Вінницької обласної ради) 17:45 «Поки лікувався, мене записали у СЗЧ»: офіцер довів, що він не дезертир, але як повернути зарплату? 17:40 Двоє рибалок потонули у Погребищенській громаді 17:20 Поки воював — відібрали землю: через пів року слідства вручили підозри держреєстратору та двом причетним 16:25 Вінницький ЖК визнано кращим архітектурним проєктом України 2025 року (Новини компаній) 15:55 До Молдови за $4 тисячі: затримали організаторів незаконного перетину, серед яких — вінничанин 15:04 Заробляв на наркотиках — у Вінниці накрили 20-річного чоловіка 14:09 Лікарі з усієї України освоювали у Вінниці новітні малоінвазивні методи лікування photo_camera 14:00 Виконавчий апарат Вінницької обласної ради передав Силам протиповітряної оборони необхідну техніку (Пресслужба Вінницької обласної ради) 13:14 Графіки відключення світла скоротять: уряд переглянув перелік критичної інфраструктури 12:46 Степан Гіга мріяв про краще майбутнє для дітей та України і дякував вінничанам за «тосі-тосі» play_circle_filled photo_camera 12:27 Пожежа в Томашпільській громаді забрала життя 65-річного чоловіка 12:10 «Поодинці нічого не зробиш»: сержант ЗСУ з Тульчина говорить про війну і братерство play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up