Нові виклики - нові можливості! (Новини компаній)

Нові виклики - нові можливості! (Новини компаній)

Пандемія диктує свої правила та кидає нові виклики. Як ми вже бачимо, впоратись із таким завданням людству важко. Особливо страждають галузі, в яких працівники не можуть перейти на дистанційну роботу. Оцінитити збитки у зв’язку з імовірною кризою фактично неможливо. Уже сотні тисяч людей залишились без роботи. Як бути? Де шукати роботу? Яку професію обрати, щоб точно залишитись на робочому місці?

Звісно найкраще вкладати в себе - у власну освіту та освіту своїх дітей. Айтішник – одна з найбільш затребуваних і високооплачуваних професій в Україні. Навіть не самий просунутий фахівець може знайти роботу відповідно до свого рівня знань, а потім поступово вчитися і набиратися досвіду. Сьогодні таких фахівців потрібно в рази більше. Вінницька ІТ-Академія - це заклад із гарантованим працевлаштуванням, викладачами практиками та дружньою атмосферою однодумців. Тут багато людей знаходять друзів, професійну самореалізацію та стають справжніми професіоналами, яких потребує ринок праці.

Інвестуйте в інтелект та майбутнє. Фахівець в ІТ - одна з найбільш популярних професій в усьому світі, а зарплати приємно відрізняються від середньоринкових. Почати роботу як програміст, веб-дизайнер, тестувальник, проджект менеджер можна в будь-якому віці. Професія підходить як чоловікам, так і жінкам, які цікавляться саморозвитком і постійним вдосконаленням. Цього достатньо, щоб уже приблизно за рік отримати диплом Вінницької ІТ-Академії та отримати роботу мрії за обраною спеціалізацією.

Справжні фахівці - випускники Вінницької ІТ-АКадемії. Щорічно українські вищі навчальні заклади та спеціалізовані курси випускають близько 16 000 фахівців у сфері інформаційних технологій. Попри те, ринок відчуває брак кадрів, а роботодавці скаржаться, що не так просто знайти кваліфікованого айтішника для виконання їхніх завдань, якого не треба довчати протягом значного часу. Вінницька ІТ-Академія випускає лише кваліфікованих спеціалістів, які навчаються у викладачів, що працюю у ІТ-компаніях, передають їм свій досвід та супроводжують кожну команду студентів, аж до працевлаштування. Наші випускники мають ряд переваг, адже навчаються на діючих реальних проєктах.

Можливість працювати віддалено. Сьогодні айтішники просто перейшли на віддалену роботу, контактують із замовниками та колегами у різноманітних онлайн конференціях сидячи вдома. Наприклад, Павло Голуб, Senior Database Consultant у Cybertec, Co-founder of PostgreSQL Ukrai про те як ІТ-спеціалісти працюють віддалено на карантині на форумах відповідає наступне: “Працюємо далі. Нічого не змінилося, окрім усвідомлення факту, що тепер ти працюєш віддалено не зі своєї волі :) Іноді, коли немає наснаги працювати, частенько ходжу до холодильника і до чайника. Але таке й в офісі присутнє, проте тут на це більше звертаєш уваги. Діти вчаться онлайн, тож бачу їх лише по обіді.” Тому якщо і вкладати гроші, то в себе і свою освіту. Ви ключ до свого розвитку та роботи, яка незалежно від всесвітніх стресів буде приносити хороший прибуток, давати стабільний заробіток. Крім того ІТ-компанії надають повний соц.пакет своїм робітникам і ще багато інших переваг.

IT Future. Обирай той шлях, який завжди буде прибутковим. Стань студентом Вінницької ІТ-Академії, працюй поруч із викладачами-практиками у командах, де є постійна взаємодія між тестувальниками, розробниками, веб-дизайнерами та проджект менеджерами. Саме командної роботи, софтскіли мають надзвичайно важливе значення, навчає ІТ-Академія - тільки успіхи і перемоги команд важливі в період надзвичайно масштабних ідей, рішень і проектів. Навчання повністю моделює реальні умови роботи. 

Наші випускники гарантовано знаходять роботу після завершення навчання.

Вінницька ІТ-Академія
https://ita.in.ua/
тел. 067-431-19-21

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Від заробітку до в'язниці: у Хмільнику викрили двох наркоторговців photo_camera 20:12 У Жмеринці п'яний водій пропонував поліції хабар у 20 000 гривень 19:23 Як засмагати безпечно для здоров'я? Взяли рекомендації у дерматолога 19:01 Дві людини захворіли на лептоспіроз цього року на Вінниччині. Що це за інфекція? Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба! 18:35 Де мають гратися наші діти, якщо дитячі майданчики занедбані? play_circle_filled 18:08 Пухлина вагою п’ять кілограмів: у «Пироговці» провели складну операцію photo_camera 17:27 «Я всіх вас тут уб’ю!» Гвардієць накрив собою гранату у вагоні поїзда — війна однакова і вчора, і нині 17:10 Макіяж, який не змивається: переваги перманентного макіяжу для сучасних жінок (партнерський проєкт) 17:07 Пропагандувала навіть у судовій залі. Вінничанка отримала строк за виправдання агресії рф 16:37 Пʼяний за кермом не основна загроза. Як судять за ДТП із потерпілими та загиблими? 16:06 Штучна шкіра та новий досвід: Вінницький опіковий центр поглиблює співпрацю з Тайванем photo_camera 15:06 Мартинівка отримала власне бомбосховище на майже 170 квадратів photo_camera 14:02 Буревій пройшов на Вінниччині. Надзвичайники виїжджали прибирати повалені дерева photo_camera 13:13 У Вінниці вшанували 16 медиків, які загинули на війні photo_camera 12:02 Мінісенсація у Подільському зоопарку — вперше народилася патагонська мара 11:22 На Вінниччині затримали чоловіка, який за $9000 переправляв ухилянтів за кордон play_circle_filled photo_camera 10:16 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде води 10 липня 09:45 Як уникнути болю та врослих нігтів? Рішення від фахівців знайдено (партнерський проєкт) 09:24 Вінниця прощається з воїном: на Сумщині загинув 50-річний Олександр Васильківський
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up