Калинівчанин обікрав дві дачі. Вкрав не багато, але сісти за грати може на довго. Його долю в подальшому вирішить суд.
До поліції звернулося два вінничанина. Вони розповіли, що протягом двох тижнів з їх дачних будинків були викрадені велосипед, два електроподовжувача та два електрочайника.
— Проведеними розшуковими заходами, працівники поліції встановили особу зловмисника та розшукали його. Ним виявився 26-річний житель села Лісова Лисіївка, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за крадіжки, — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.
За фактом крадіжки правоохоронці відкрили кримінальне провадження. За таке правопорушення чоловіку загрожує ув’язнення терміном до 6 років.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 6 від 5 лютого 2025
Читати номер
Purgen Purgen
Прокоповна Проня