Який ризик бути вбитим, пограбованим або обкраденим у Вінниці? (ІНФОГРАФІКА)

Є вірогідність. Ви не були жертвою злочину? Оберніться. Поруч обов’язково знайдеться пара-трійка людей, яким пощастило менше. RIA порахувала, які шанси вінничанина не перекочувати з числа сторонніх глядачів у число прямих жертв того чи іншого злочину
Який ризик бути вбитим, пограбованим або обкраденим у Вінниці? (ІНФОГРАФІКА)

 

У Вінниці постійно зростає кількість вуличних злочинів. Не зупиняється зростання крадіжок, в тому числі квартирних та з приватних будинків. Натомість випадків побиття людей правоохоронці фіксують менше. А от погроз убивством звучало цього року більше, ніж будь-коли. І число убивств зросло у два з половиною рази за останні два роки…

Кількість звернень у поліцію у 2015 році зросла на 13 тисяч, у порівнянні з попереднім роком. Наскільки ризикуємо, коли виходимо на вулицю? Жертвами яких злочинів можемо стати, не виходячи з дому взагалі? Маючи поліцейську статистику, можна все прорахувати.

Наприклад, що обкраденими минулого року були дві людини з кожних трьох сотень вінничан. Що із шахраєм торік мав справу кожний п’ятисотий житель обласного центру. І якщо два роки тому із застосуванням сили пограбували у Вінниці 14 людей, то минулого року жертвами розбоїв стали вже 24 вінничанина.

Серед «чемпіонів зростання» є й такі кримінальні правопорушення: заподіяння майнової шкоди шляхом обману, погрози убивством та умисні вбивства. Але ризик стати жертвою одного із таких злочинів невеликий.

Наймасовішими так само залишаються крадіжки і шахрайства. Перші із роком у рік ростуть в числі. Других стали фіксувати менше, але не набагато. Тож коли їдете у повному вагоні трамвая чи тролейбуса, не сумнівайтеся – поруч обов’язково знаходяться дві-три людини, яким не пощастило, бо вони зіткнулися з крадієм, шахраєм чи грабіжником і змушені були звертатися потім через це в поліцію.

 

 

Читайте також: 

Вінницький кримінал 2015: убивали людей, бомбили салони і знімали порно

Як крадуть наші гроші: схеми популярних шахрайств

Перший місяць роботи патрульних: більше потурати не будуть

 

Новини за темою
Коментарі (3)
  • Анонім

    а чому я не бачу таблички?
keyboard_arrow_up