Порізав агітаційний плакат у Вінниці та втік до сусідньої області

Порізав агітаційний плакат у Вінниці та втік до сусідньої області
  • Хлопець втік з місця події та переховувався у родичів в сусідній області. Знайшли його впродовж доби.

Інцидент стався 9 жовтня. Про це у фейсбук пише Поліція Вінницької області.

— До поліції надійшло повідомлення від громадян про те, що по вулиці Ю. Клена невідомий чоловік ножем пошкодив агітаційні банери, після чого з місця події втік, — кажуть у відділ комунікацій поліції Вінницької області. — Ним виявився 18-річний вінничанин, який раніше в поле зору поліції не потрапляв. 

Затримали хлопця 10 жовтня у Хмельницькій області, де він переховувався від поліції у своїх родичів.

Відео дня

За фактом хуліганства правоохоронці розпочали кримінальне провадження. 

Загалом з початку виборчої кампанії поліція Вінниччини зафіксувала 69 повідомлень про можливі порушення  виборчого законодавства, відкрила шість кримінальних проваджень та склала 14 адміністративних протоколів.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 9 жовтня, які ви могли пропустити

Розшукали двох зниклих 16-річних хлопців з Хмільника. Де були підлітки?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (109)
  • Зинаида Милашевска
    Правильно зробив..їх всі треба спалювати,щоб не дурили народ.
  • Irmel Lucky
    Направьте свои камеры в другое русло!!!!!
  • Олександр Романенко
    Зелене лайно порізав? То подяку винесіть та відпустіть.
  • Николай Гулак
    Граблями активистов по башке значит можно, и три выиграных суда не помешали мусорам закрыть дело, а тут банер ! Во дебилы)))
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:15 У Вінниці об’єдналися дві відомі автошколи — тепер це «Водій Плюс» (Новини компаній) 15:58 Судитимуть за «смердючий бізнес»: керівника вінницької філії «Укрветсанзаводу» звинувачують в екозлочині 15:49 Сотки за мільйони: де у Вінниці продають комунальну землю? 15:10 Калинівська громада отримала трофейний російський дрон від військових photo_camera Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 13:42 «Казав, що після війни буде частіше приїжджати у Могилівку»: попрощалися з льотчиком F-16 Максимом Устименком 13:38 Підсумки НМТ: на Вінниччині 84 школярі отримали максимальні 200 балів 13:17 Хочеш більше енергії? Сходи на йогу або стретчинг (Новини компаній) 12:38 На Келецькій побили 15-річного хлопця 12:02 Дві вінничанки готували страшний теракт проти Сил оборони — їх судитимуть 10:48 П’яний з ножем налякав людей на вінницькому ринку 10:12 У Серебринцях відкрили Алею Слави на честь земляків-героїв 09:55 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 09:40 На кількох вулицях не буде світла та води: оперативні дані про відключення 3 липня 09:08 Працівнику фастфуду в Калинівці, де отруїлися 29 людей, оголосили підозру 08:14 У цей день вітайте захисників неба. Іменини, заборони та прикмети 3 липня 20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up