Пограбований обмінник на 600—річчя зачинили на ремонт, бо там все розтрощене

Пограбований обмінник на 600—річчя зачинили на ремонт, бо там все розтрощене
Двоє в масках і з сокирою розбили віконце обмінника та, погрожуючи фізичною розправою касирці, відібрали 100 тисяч гривень. Сьогодні, 20 грудня, на другий день після нападу, на розтрощеному обміннику висить табличка „Ремонт”.

- Вони так спрацювали, що зрозуміло – не дилетанти, - каже продавець сусіднього з обмінником продуктового магазину. - Це було десь близько першої ночі.
Нападники розгромили віконце, за яким сиділа дівчина-касир. Проламали також сокирою двері, що ведуть в її кабінку. Наслідки видно через скляні вхідні двері. Друзки скла, що лишилися неприбраними на прилавку для клієнтів і на підлозі, теж можна побачити через прозорий вхід.    
Пограбували пункт обміну валюти, який знаходиться на тролейбусній зупинці „вул. 600-річчя”. Охоронна фірма, яка відповідає за безпеку цього об’єкту, не встигла спіймати бандитів. В міліції кажуть, тривожну кнопку касирка натискала, але нападники втекли раніше, ніж на сигнал зреагувала охорона.
- Люди говорять, що тут були трупи. Не було! Ніхто нікого не убивав. І з дівчиною із обмінника все в порядку, - каже продавщиця сусіднього продуктового.
- Люди щось чули, а що сталося – не знають та придумують, - сердиться друга продавщиця.
- Ці всі питання так дратують, - пояснює ще одна. – Ми самі нічого не знаємо і відповісти не можемо, а всі питаються...
Магазин, де працюють ці дівчата, цілодобовий і під одним дахом з пограбованим обмінником. Двері – поруч. Спільна стіна. Але продавці, які працювати в продуктовому сьогодні, від своїх колег, що торгували в ніч нападу, знають: вони не чули нічого.   
- Нам заборонено виходити вночі. В нічний час – продаємо через віконце, - розказує продавець. - І є в нас дідусь-охоронник. Знаємо, що не чули вони нічого. Ні пострілів, нічого не чутно було.
- Тож сокирою ломилися? – питає журналіст.
- У них на вхідних дверях броньоване скло. Мабуть, тому й не чули.
Зараз на тому броньованому склі обмінника висить табличка „Ремонт”. Продавщиці кажуть, що це вони почепили на прохання сусідів, щоб ніхто не шарпав дверей і не питав, чого замкнено.
На обміннику зняли курси валют, але наклейка охоронної фірми залишилася, як і напис, що в середині ведеться відеонагляд.
У службі пультової охорони „Фортеця-Гарант” по телефону ще вдень сказали, що керівників немає на місці. Мовляв, питання задавати нікому. Секретар пообіцяла передати телефон журналіста, але до кінця дня ніхто прокоментувати ситуацію не подзвонив.    
Нагадаємо, що правоохоронці за фактом розбійного нападу на обмінник відкрили кримінальне провадження. Санкція статті – до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Але, хто відповідатиме, ще мають з’ясувати. Затриманих і підозрюваних немає.

{photo_gallery id=2371|}

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (20)
  • Anonymous
    вот не жалую этого изю, но сейчас поддержу: тебе,антон, поставили задание это дерьмо везде вгонять?ерунда , а не материал
  • Anonymous
    Та він ті 90 лише у поганому кіно бачив...
  • Anonymous
    та имел неосторожность... ) есть же еще персонажи застрявшие в 90-ых )
  • Anonymous
    Антоне,а вам відомо,хто такий лесбіян?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 На Закарпатті спіймали сімох чоловіків, які тікали за кордон. Серед них — вінничанин play_circle_filled 20:15 Свято темряви чи невинна гра? Позиція церкви з приводу Хелловіну 19:27 Про фронт без гриму та жіноче серце, що не зламалося: ветеранка Тетяна Чудновець видала книгу про війну 19:02 Вінницькі хірурги видалили 80% печінки, рятуючи пацієнтку з рідкісною хворобою photo_camera Від читача 11:24 Трьох вінничан відзначили за вагомий внесок у розвиток сфери національної та громадянської ідентичності 18:32 Що робити під час відключень електроенергії у Вінниці? Зібрали всі поради в одному матеріалі 17:54 На рік частково перекриють вулицю Праведників Світу через будівництво житлових будинків 17:15 Мікрозелень на підвіконні: як виростити вітаміни за тиждень у себе вдома (партнерський проєкт) 17:08 Воїн 169-го батальйону ТрО Сергій Панчук помер після важкої хвороби 16:14 В яких містах Вінниччини людям краще кип'ятити воду? Результати досліджень 15:49 Квартира до тисячі доларів, будинок — до двох тисяч. У Вінниці рекордно зросли ціни на оренду 15:11 Іракця змусили воювати за рф: «Вибір був між тюрмою та фронтом» play_circle_filled 14:46 День працівника соціальної сфери у Вінниці відзначили концертом «Від щирого серця» 14:21 На реставрацію вежі Артинова пропонують витратити понад 44 мільйони гривень 14:01 Викрили дві схеми ухилення від мобілізації у Вінниці — «студентські квитки» та фейковий ліцей photo_camera 13:13 Фура збила людину на Шимка і проїхала кілометр із тілом 12:44 Мобілізація через ТЦК — що робити, якщо зупинили на вулиці 12:09 На місцях влучань після нічної атаки на Вінниччину працює понад 130 рятувальників photo_camera 11:14 На Курському напрямку загинув 55-річний штаб-сержант з Вінниці Віталій Шевчук 11:01 Як Вінниця живе після нічної ворожої атаки та до чого готуватися
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up