По 10 тисяч за дерево. Судитимуть чорного лісоруба з Липовецького району

По 10 тисяч за дерево. Судитимуть чорного лісоруба з Липовецького району
фото ілюстративне
  • Прокуратура два роки чекала, коли чоловік відшкодує збитки, але все марно. Справедливість відновлюватимуть у суді.

Житель Вінниччини незаконно зрізав майже пів сотні дерев. Тепер прокуратура вимагає, щоб він відшкодував майже 50 тисяч гривень

— Установлено, що 2018 року громадянин на території села у Липовецькому районі зрізав 49 дерев, не маючи дозвільних документів на право видалення зелених насаджень, — кажуть у пресслужбі прокуратури області. — Порушнику відповідними органами було направлено претензію про можливість у добровільному порядку відшкодувати збитки, завдані державі. Втім особа протягом двох років ігнорувала ці вимоги.

З порушника кошти хочуть стягнути на користь бюджету Липовецької міської ради.

 

Читайте також:

Сьогодні Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту. Історія та прикмети 27 січня

Буде складна погода. До України йде циклон зі снігопадами та дощами

У Вінниці викрили нарколабораторію, де робили амфетамін та фасували марихуану

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Сергей
    В селах людям   нечем  приготовить еду детям.Режут деревья  и в печкеах готовят еду. Все как  в 33 году , люди от голода собирали пшеницу и их  отправляли в концалегря. Так и сейчас Подняли цены на газ,а люди сидят без работы и без денег. Два варианта,или ехать рабом в Европу  зарабатывать деньги,или в тюрьму за срезанные деревья.
  • Вадим Кирильчук
    з математикою все нормально в вас. 49 дерев по 10000 - це 490000, а не 50000, в 10 раз більше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:18 «Повертайся, друже, твоя хата готова!»: подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо лелек 21:00 У храмах Вінниччини тривають перевірки ДСНС напередодні Великодніх служб 20:33 Борня, шаблі та пам’ять героїв: як чемпіонат з козацького двобою у Вінниці може допомогти ветеранам? photo_camera 20:04 Майже чотири роки неволі та пекло Маріуполя позаду: як у Ладижині зустрічали морпіха Павла Шишкіна photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 19:05 Як насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я: рекомендації фахівця 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera 17:09 Вінницький педуніверситет очолила Наталія Замкова. Що про неї відомо photo_camera 16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя 13:10 Двоє людей потрапили до лікарні через зіткнення Audi та Skoda у центрі міста 12:09 Подяка за світло. Денис Шмигаль відвідав Ладижинську ТЕС та відзначив сімох енергетиків photo_camera 10:57 В Чечельнику батько врятував трьох дітей під час пожежі, але сам отримав опіки 10:05 Любава Шевчук очолила Вінницький районний суд 09:48 Ремонтні роботи 9 квітня: адреси без води та світла у Вінниці 09:40 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:04 У центрі Вінниці встановили 12 велетенських писанок із подільськими символами play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up