На Винниченка зловили «закладчика». У хлопця було 430 доз метадону

На Винниченка зловили «закладчика». У хлопця було 430 доз метадону
  • Затриманому загрожує до восьми років позбавлення волі. Нині він під вартою та чекає суду.

Поліцію повідомили, що 23-річний житель Тульчина у Вінниці розповсюджує метадон. Ця інформація підтвердилася 2 квітня. На вулиці Винниченка поліцейські зупинили підозрюваного. У нього оперативники вилучили понад 80 доз психотропної речовини, розфасованої для закладок.

— Під час проведення невідкладного обшуку у квартирі, яку подобово винаймав затриманий, працівники поліції вилучили ще 350 згортків для закладок. Вилучена психотропна речовина направлена на експертизу, — кажуть у відділі комунікацій поліції вінницької області. — Правопорушник, який раніше притягувався до кримінальної відповідальності за наркозлочини, затриманий в процесуальному порядку та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Суд обрав зловмиснику запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави у розмірі 180 тисяч гривень.

Також затриманого перевіряють на причетність до інших схожих злочинів на території області. 

 

Читайте також:

Напис на набережній та паніка на міжбанку: важливе за 4 квітня на 20minut.ua

У Вінниці замінюють зношену тепломережу. Де через це перекрили дорогу?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Читач66
    И толку? Бегунки - расходный материал. Слабо поставщиков взять за жопу?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:10 Вважався зниклим три місяці. Підтвердили загибель Михайла Паламара з села Вільшанка 10:50 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 30 березня — 4 квітня photo_camera 10:02 Смерть у бур’янах: на Вінниччині знешкодили бойові частини збитих «шахедів» photo_camera 08:59 Вінниця прощається з Денисом Пугачуком: воїн-доброволець повернувся додому «на щиті» Від читача 01:43 Майже півроку державний виконавець допомагала дружині боржника дурити стягувача аліментів 08:02 Сьогодні вітайте Марію та Микиту. Історія, традиції, заборони 4 квітня 21:01 Сварка через дитину закінчилась насильством і далі — судом 20:20 «Добре хоч поїсти винесли»: жінці з першою групою інвалідності не дали зустрітися з сином у ВСП 20:04 У теплицях Вінниці підготували десятки видів рослин для висадки на вулицях photo_camera 19:33 Подарована машина чоловіку, продана сестрі квартира... Що знайшли у новій декларації Заболотної? 19:03 Як через коментарі зламують акаунти? Нова схема шахраїв 19:02 Паска від зірок: Полякова, Бронюк та інші відомі вінничани діляться секретами великодньої випічки photo_camera 18:15 Громада на колінах та море квітів: як проводжали в останню дорогу Михайла Безскурського photo_camera 17:39 Весна скасовується? На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг play_circle_filled 17:12 51 тисяча штрафу за нічний драйв. На трасі зупинили водія під амфетаміном 16:06 Обіцяли «зелений коридор» за 9 000: вінничанина затримали на кордоні зі Закарпаттям play_circle_filled photo_camera 15:39 Як перевірити здоров’я без витрат? Розповідає сімейна лікарка Ольга Шкода 15:03 Дев’ять рейсів на день: як тепер курсує автобус від автовокзалу до Хуторів 14:07 Гранів поховав Героя через два роки після останнього бою photo_camera 13:55 Поїздки за кордон — тільки по роботі. Які вінницькі депутати виїжджали з України?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up