На нічний підпал машини депутата поліцейські їхали аж 50 хвилин (ВІДЕО)

На нічний підпал машини депутата поліцейські їхали аж 50 хвилин (ВІДЕО)
Дмитро Уманець: на мій виклик поліція їхала аж 50 хвилин
  • «Форд Фокус», який належить «свободівцю» Дмитру Уманцю, облили бензином і підпалили сьогодні вночі, 3 березня.
  • Його колеги-депутати ходили в поліцію з колективним зверненням.
  • Що вони вимагали та як відреагував на депутатський візит поліцейський керівник – дивіться на відео. 

Автомобіль знаходився у дворі по вулиці Хмельницьке шосе, й близько третьої ночі загорівся. Дмитру Уманцю спеціалісти вже підтвердити: його «Форд Фокус» 2007 року випуску підпалили. За його словами, машину облили бензином з п’ятилітрової каністри, решки якої знайшли на місці.

Але в поліції кажуть, що точну причину пожежі, від якої дещо постраждали й припарковані поруч «Форду» машини, встановлять після експертиз.   

З вимогою провести чесне розслідування та знайти не тільки виконавців, а й замовника, ходили сьогодні до керівництва поліції група депутатів зі «Свободи». Вони говорять, що підпал – це спроба залякати усіх представників їхньої політичної сили. Чия? Людей із владних кабінетів, чиї зловживання вони викривають.

 

Приймав депутатське звернення заступник начальника обласної поліції Сергій Сокиран.

- Якщо переживаєте за свою родину, то можете у слідчого написати заяву про охорону, - порадив Сергій Сокиран Дмитру Уманцю.

На зустрічі виявилося, що виклик по «102» патрульна поліція їхала аж 50 хвилин. Таке реагування, як сказали депутати, унеможливило принципі розкриття цього злочину за гарячими слідами.

За цим фатом, як сказав Сергій Сокиран, проведуть службове розслідування. Тільки після такого зможуть сказати, чому заявнику довелося так довго чекати наряду поліції. 
 




 

Читайте також:

У Вінниці депутату Дмитру Уманцю вночі спалили автівку (ФОТО) 

Поліція шукає, хто підпалив «Ford» Уманця. В мережі пишуть, кого підозрюють

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Vladimir Molotov
    black black PR
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Полегшує біль щодня: історія медсестри з Вінниці, яка допомагає повернутися до життя 20:22 Картини в світових колекціях і галереях: синтез сценографії і живопису художниці Ірини Лупащенко photo_camera 20:02 Гарт і команда: у Вінниці розпочалися змагання «Джура» photo_camera 19:02 Безкоштовні щеплення для тварин: у Вінниці стартує виїзна вакцинація від сказу Від читача 08:08 Всеукраїнський турнір з цивільного права і процесу «Майстри цивілістики» відбувся! 18:01 Вінницькі спортсменки вибороли медалі на турнірі у Франції photo_camera 17:17 Ретрити, театр і фестиваль у Карпатах: стартувала програма підтримки ветеранів та їхніх родин photo_camera 17:01 Православний календар на травень 2025 року: свята та пам'ятні дати 16:50 Вибір школи: чому він важливий не менше, ніж вибір університету (Новини компаній) 16:02 У селі Мурафа перекинулось авто: постраждала молодь 15:20 Відпочинок коштом бюджету. Де оздоровлюють дітей з Вінниччини та як отримати безкоштовну путівку 14:25 Знову у строю: прикордонник з Вінниччини повернувся після ампутації play_circle_filled 14:25 Ірина Коцюбівська стане заступницею начальниці Вінницької ОВА 13:31 Ветерани можуть отримати до 250 тисяч на бізнес: Вінниця розширила підтримку 13:05 Куди піти у травні або 13 ідей для відпочинку у Вінниці photo_camera 12:02 Ціну на електрику залишили. До коли діятиме тариф? 11:15 Пів кілограма наркотиків: на Жмеринщині затримали баригу 10:25 Лікування без сліз і страху: зібрали в одну добірку кращі дитячі стоматології Вінниці (партнерський проєкт) 10:07 Де не буде води і світла у Вінниці? Проводять ремонти мереж 10:01 У «Дев’ятки» проста філософія — не брехати солдатам. Офіцер з Могилів-Подільського вивів з оточення 20 воїнів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up