Екс-чиновника Григорчука за вбивство молодої вчительки посадили на 13 років

Екс-чиновника Григорчука за вбивство молодої вчительки посадили на 13 років

Закінчився суд резонансної справи щодо вбивства 25-річної вчительки з міста Бар.

Молода дівчина, яка працювала в місті Бар вчителькою, поверталася з роботи 31 травня 2016 року. Але на жаль, додому вона так і не дійшла.

Наступного ранку, 1 червня, на околиці знайшли тіло 25-річної вчительки.

Поліція затримала підозрюваного в вбивстві. Мова йде про 34-річного Віталія Григорчука. Він працював головним спеціалістом бюджетного відділу управління фінансів барської РДА.

Відео дня

Тоді підозрюваний визнав свою провину. Затриманий зізнався, що вбив дівчину тому, що та відмовила йому в інтимі.

Але в це не вірить його дружина, теж чиновник. Вона каже, що чоловік такого зробити не міг.

-  Він прекрасний чоловік, про якого можна тільки мріяти. Добрий, чуйний, - розповідає Вікторія.

Наразі, суд виніс обвинувальний вирок, відповідно до якого, Віталію Григорчуку призначили покарання у виді 13 років позбавлення волі.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Денис
    И почему отменена смертная казнь? Такими гуманными стали. Теперь за наш счет 13 лет будем кормить, одевать, обогревать дабы не сдох. А стоимость содержания одного заключенного больше 40 тыс.грн. в год (2016), почти в 2,5 раза больше чем минимальная пенсия на 2017 г. Нам же убийцы дороже чем пенсионеры.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху 15:34 Керівницю «Вінницязеленбуд» внесли до реєстру корупціонерів. Хто тепер керує підприємством? 14:52 У сервісному центрі Вінниці вперше зареєстрували гірничого велетня. Спецтехніка отримала номер 00001 14:24 У Вінниці планують відкрити нові заклади освіти. Де та які саме? 14:08 Липневі тури від Офісу туризму: музей трамвая, пошуки дзену і смарагдова вода чекають на вінничан 12:54 Вінницьку прокуратуру очолив Олег Ткаленко — прокурор з мільйонними статками 12:02 Героя України Максима Устименка, який загинув у бою на F-16, чекали вдома на Вінниччині photo_camera 11:06 У Вінниці врятували жінку з раком і тяжкою хворобою серця. Медики провели комбіновану операцію 10:40 Де замовити смачний торт, печиво та інші солодощі у Вінниці (партнерський проєкт) 10:08 Поліцейський зробив пропозицію випускниці просто на сцені медуніверситету play_circle_filled 09:46 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 1 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up