У Вінниці буде святковий концерт, задля ремонту у лікарні

У Вінниці буде святковий концерт, задля ремонту у лікарні
Святковий концерт з благодійною метою відбудеться у Центральному парку 21 липня, на площі Водограй біля фонтану

- Усе розпочнеться о 12.00. На сцені біля фонтану продовж трьох годин будуть виступати відомі вінницькі артисти, а біля сцени буде стояти скринька для благодійних внесків, які підуть на ремонт п'ятої палати, що розташована на четвертому поверсі Центру матері та дитини, - розповідає одна з організаторів свята Валентина Дячук, голова благодійного об'єднання «Право на майбутнє».
- В цій палаті, яка розподілена на два бокси, знаходяться дітки-відмовники, умови там бажають кращого, тож завдяки підтримці вінничан, що прийдуть на концерт, ми хочемо зібрати кошти на ремонт.
Концертну програму організатори обіцяють насичену та різноманітну, а ведучим благодійного концерту буде Mc. Sun Санич (Олександр Пасєчник).
Для усіх гостей свята на сцені виступить співачка Віолетта Кулаковська, лауреат всеукраїнських конкурсів і фестивалів.
Юні вокалістки Світлана Сокира та Дар'я Котлярець, вихованці вокальної студії «Зоряна мрія», міського палацу мистецтв «Зоря».
Окрім цього цікавий номер покаже семирічна художня гімнастка Аня Рибаченко, Діана Подолянчук подарує вінничанам східний танець.
Неповторним вокалом здивує співачка Анастасія Гудзєвич, студентка Київського інституту музики імені Глієра, переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів, володар Гран-прі у Болгарії.
- Це ще далеко не всі учасники концерту, - розповідає Валентина Дячук. - Кілька номерів представить креативне агентство «Космос», представники арт-студії, будуть за бажанням розмальовувати гостей свята, та цілком можливо заспіває «Очеретяний кіт».
Організатори Валентина Дячук та Сергій Кудлаєнко, хотіли запросити зірку телепроекту «Голос країни» Олександра Онофрійчука, але в нього на двадцяті числа концерти, а взагалі-то він із задоволенням.
- Приємно, що усі учасники зголосилися взяти участь у концерті безкоштовно, а також надали апаратуру, - говорить Валентина. - Ми витратили кошти лише на флаєри, значки, брелоки з логотипами «Право на майбутнє», які будуть продаватися на святі, а всі виручені кошти підуть у благодійну скриньку.
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Anonymous
    Думаю буде дуже цыкаво та гарно, так що- приходьте!)
    Anonymous reply Anonymous
    *і ) п.с. Допоможемо діточкам!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:36 Відключення води, тепла і світла у Вінниці 4 лютого: перелік адрес 10:00 В Абу-Дабі прожектори BP Flashlight привернули увагу міжнародних делегацій (Новини компаній) 09:29 Кому не потрібно йти в ТЦК за відстрочкою та куди нести документи, якщо система «зависла» 09:06 Сьогодні вітаємо Миколу і Микиту. Історія, заборони та прикмети 4 лютого Від читача 14:01 Вищеольчедаїв поліція села участкові та поліція району кришує від наркотиків до алкоголю 08:00 Замість звичайного дитинства — волонтерство: історія 14-річного Мирослава (соціальна реклама 22:22 Техніка на фронті не витримує: терміновий збір на авто для козаків із 59-ї бригади play_circle_filled 22:03 На Юності 18-річний водій на «зебрі» збив трьох чоловіків та протаранив BMW 21:01 Зіп-пакети та «закладки». Судитимуть серійного наркоторговця, якого затримали на АЗС 20:11 11 пожеж за одну добу: у Гайсині вночі вщент згоріло кафе, а у Вінниці — магазин photo_camera 19:08 Вижити в –20°C без світла: де у Вінниці зігріти дитину та як безпечно пережити пік морозів 18:03 У Жмеринці 62-річна наркодилерка торгувала амфетаміном прямо під час іспитового терміну photo_camera 17:32 Суд, поліція, місцеві депутати: кого внесли до Реєстру корупціонерів у 2025 році на Вінниччині 17:30 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) 17:01 «Дихати немає чим»: чому вінницькі двори перетворилися на газові пастки та що на це кажуть фахівці 16:26 Десять років за «закладки»: у Вінниці засудили розповсюджувача психотропів 16:16 250 тисяч гривень на ветеранський бізнес: як скористатися ваучерною підтримкою 16:04 Реєстрація Starlink у Вінниці: як і де поставити свій термінал на облік 15:41 25-річного чоловіка з Гайсинщини підозрюють у зґвалтуванні 15-річної падчерки 15:32 «Вінницязеленбуд» планує великий переїзд: що відомо про проєкт адмінцентру
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up