Клуби

Сексуальність в наш час — це не помітні і кричущі образи, шалено глибокі вирізи до пупка в комбінації з міні-спідницею, що нагадує більше пояс, а стримана елегантність, яка змушує чоловічий мозок фантазувати. Що ж дає той самий ефект сексуальності?

Котлети – одна з найпопулярніших страв, яку можна готувати з будь-якого м’яса, а ще додавати овочі для соковитості та прянощі до смаку. Впевненні, що у кожного є свій фірмовий рецепт, але закликаємо вас на цьому не зупинятися та експериментувати.

Тунець вважається дуже корисною рибою, яку необхідно вживати хоча б один раз в тиждень. Більш того, страви, приготовані з тунця, виходять дуже ніжними і соковитими.

22 лютого 2022 року настане унікальна дзеркальна дата або як її ще називають — День шести двійок. Комбінація цифр — 22.02.2022 — однаково читається з обох сторін і також зветься датою-паліндромом. Нумерологи називають цей день чарівним та пов’язують день з кармічними подіями, здатними кардинально змінити долю людини. А щоб краще спланувати свій графік на лютий 2022, щоб в справах постійно щастило, перегляньте список сприятливих днів.

Тиждень дуже яскравий, загалом — позитивний, насичений любовними подіями та високими результатами в інших життєвих сферах. Гарний час для того, щоб об'єднатися з однодумцями та знайти ресурси для цікавого спільного проєкту. Що зірки пророкують кожному знаку Зодіака, розповіла астрологиня Марина Скаді.

Сучасні модниці за допомогою звичайного шарфа можуть суттєво урізноманітнити гардероб. У 2022 році різноманітність модних кольорів дозволить жінкам підбирати варіант свого стилю, з урахуванням особистих уподобань.

Вінничанка Олена Павлова на сторінці «Подільска кухня» ділиться цікавими та аутентичними рецептами. У випуску кулінарка розповідає про вареники з чорносливом та маком, із заварного тіста, приготовані на пару.

Шість підрозділів в/ч 3008 Нацгвардії України змагалися за краще виконання колядок. Кого визнали переможцем? Хто вразив колядкою прадіда?

Дізнайтесь, що підготував для вас перший місяць зими, який ще зберігає залишки тепла. На який знак варто очікувати, хто зазнає любовних пригод, а у кого з'являться нові фінансові витрати. Детальніше у гороскопі на грудень 2021 року.

Більшість господинь звикли смажити картоплю, використовуючи тільки сам овоч, трохи рослинної олії, сіль та цибулю. Кулінари розповіли, як урізноманітнити цю просту страву і зробити її дуже ароматною та надзвичайно смачною.

keyboard_arrow_up