В Україні наступного року мінімальна зарплата буде 3200 гривень — Гройсман (ВІДЕО)

В Україні наступного року мінімальна зарплата буде 3200 гривень — Гройсман (ВІДЕО)

Вже в 2017 році, як пообіцяв прем’єр-міністр Володимир Гройсман, мінімальна заробітна платня в Україні буде складати 3.2 тисячі гривень. 

«На сьогоднішній день багато громадян України отримують мізерну зарплату за свій труд. Хочу наголосити, що наразі уряд повинен поставити собі нову мету – створити систему, за якої українці будуть отримувати гідну зарплату за свою роботу. Вже сьогодні потрібно починати робити перші кроки в цьому напрямку»,  заявив екс-мер Вінниці на відкритті засідання Кабінету міністрів сьогодні, 26-го жовтня 2016 року.

За його словами, Кабмін пропонує підвищити мінімальну зарплату до 3 тисяч 200 гривень.

«Ми пропонуємо, щоб в 2017 році році мінімальна зарплата в Україні дорівнювала 3200 гривень. Ми забезпечимо в країні дворазове збільшення мінімальної заробітної плати. З 1 січня 2017 роки жоден громадянин України не буде отримувати менше 3200 гривень. Це стосується не тільки недержавного сектора, але і державного. Ніхто з працюючих у бюджетній сфері не буде отримувати менше 3200 гривень», - зазначив голова уряду.

Він також зауважив, що перед цим до проекту держбюджету на наступний 2017 рік планувалося ввести мінімальну зарплату в розмірі 1 тисяча 600 гривень, але уряд знайшов можливість збільшити це число вдвічі.

В той самий час Гройсман зазначив, що в державному бюджеті буде передбачено мінімальний прожитковий мінімум також в розмірі 3.2 тисячі гривень.

«На сьогоднішній день це реальні цифри, потрібно лише це зробити»,  додав він. 

Нагадаємо, що середня зарплата по Вінницькій області в серпні 2016 року складала 4233 гривень.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
  • Вальдемар Йодис
    Шайбу файну накусав, явно не на зарплату 3200 гривень
  • Anonymous
    а буханка хлеба будет стоить стотыщпитцот
  • Анонім
    "середня зарплата по Вінницькій області в серпні 2016 року складала 4233 гривень" - так це в обласному центрі!!! А в районах крім залізниці стільки ніде і не платять...
  • Анонім
    І гривня буде по 50 за долар. Скотимся до рівня Венесуели
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 З пологового — до портрета Дмитра Вініченка на Алеї пам’яті: перша зустріч Соломійки з батьком-Героєм 20:40 Виключення з обліку за станом здоров’я. Що потрібно знати військовим та військовозобов’язаним? 19:37 Керівнику поліції Вінниччини Юрію Пархоменку присвоїли звання генерала 19:05 Від митника до шахрая: скільки коштує втеча за кордон і як карають організаторів на Вінниччині Від читача 15:58 У Хмільнику продавали воду невідомого походження під виглядом бренду 18:37 На Привокзальній затримали водія «Мерседеса», який сів за кермо під наркотиками і без прав 18:18 Дізналися, чи подорожчає проїзд і чи з’являться у Вінниці автобуси-«гармошки» 17:48 Всеукраїнським турніром вшанували пам’ять футболіста і тренера Олега Серьогіна 17:26 Вінниччина внесла у бюджет понад два мільярди податку. Хто сплатив найбільше 16:09 Весна на підході: до кінця лютого на Вінниччині потеплішає до +13° 16:00 Один рюкзак і нічна втеча: історія 14-річного хлопця з Донеччини (соціальна реклама) 15:12 У Вінниці оновили склад Сьомого апеляційного суду: хто отримав призначення 14:07 Збив пішоходів і зник з місця ДТП: під Вінницею затримали 29-річного водія Volkswagen 13:18 Мати і син обіцяли групу інвалідності за $3000. Правоохоронці затримали їх на гарячому photo_camera 13:13 До 70% компенсації за СЕС і генератори. Як взяти участь в програмі «ГрінДІМ» play_circle_filled 12:20 Як GTM за 15 років став національним постачальником професійної техніки (новини компаній) 12:09 «Прокурора» з окупаційної «лнр» засудили до 15 років ув’язнення 11:06 Чорний дим здійнявся над Могилів-Подільським: пожежа в магазині та ще чотири загоряння в області play_circle_filled 10:22 Вимикали як хотіли? Держенергонагляд виявив порушення у графіках відключень світла у Вінниці 10:20 Скринінг 40+ у Вінниці: де пройти обстеження та як використати 2000 грн від держави (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up