В Україні наступного року мінімальна зарплата буде 3200 гривень — Гройсман (ВІДЕО)

В Україні наступного року мінімальна зарплата буде 3200 гривень — Гройсман (ВІДЕО)

Вже в 2017 році, як пообіцяв прем’єр-міністр Володимир Гройсман, мінімальна заробітна платня в Україні буде складати 3.2 тисячі гривень. 

«На сьогоднішній день багато громадян України отримують мізерну зарплату за свій труд. Хочу наголосити, що наразі уряд повинен поставити собі нову мету – створити систему, за якої українці будуть отримувати гідну зарплату за свою роботу. Вже сьогодні потрібно починати робити перші кроки в цьому напрямку»,  заявив екс-мер Вінниці на відкритті засідання Кабінету міністрів сьогодні, 26-го жовтня 2016 року.

За його словами, Кабмін пропонує підвищити мінімальну зарплату до 3 тисяч 200 гривень.

«Ми пропонуємо, щоб в 2017 році році мінімальна зарплата в Україні дорівнювала 3200 гривень. Ми забезпечимо в країні дворазове збільшення мінімальної заробітної плати. З 1 січня 2017 роки жоден громадянин України не буде отримувати менше 3200 гривень. Це стосується не тільки недержавного сектора, але і державного. Ніхто з працюючих у бюджетній сфері не буде отримувати менше 3200 гривень», - зазначив голова уряду.

Відео дня

Він також зауважив, що перед цим до проекту держбюджету на наступний 2017 рік планувалося ввести мінімальну зарплату в розмірі 1 тисяча 600 гривень, але уряд знайшов можливість збільшити це число вдвічі.

В той самий час Гройсман зазначив, що в державному бюджеті буде передбачено мінімальний прожитковий мінімум також в розмірі 3.2 тисячі гривень.

«На сьогоднішній день це реальні цифри, потрібно лише це зробити»,  додав він. 

Нагадаємо, що середня зарплата по Вінницькій області в серпні 2016 року складала 4233 гривень.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
  • Вальдемар Йодис
    Шайбу файну накусав, явно не на зарплату 3200 гривень
  • Anonymous
    а буханка хлеба будет стоить стотыщпитцот
  • Анонім
    "середня зарплата по Вінницькій області в серпні 2016 року складала 4233 гривень" - так це в обласному центрі!!! А в районах крім залізниці стільки ніде і не платять...
  • Анонім
    І гривня буде по 50 за долар. Скотимся до рівня Венесуели
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:09 У Хмільнику вантажівка збила пенсіонера на електросамокаті — потерпілий у лікарні 12:31 «Я писав молитву на руці»: розповідь бійця з Вінниччини, який вийшов з оточення і взяв полоненого play_circle_filled 12:12 «Росію» будуть пропонувати інвесторам. Які ще є проєкти відбудови для Вінниці? photo_camera 11:45 Закидав речами та камінням: стали відомі деталі вбивства 15-річної дівчини з Дашева Від читача 12:23 Фейкові виплати по 9600 гривень: українців попереджають про нову схему шахрайства 11:03 На Вінниччині знищили бойову частину ворожої ракети Х-101. ВІДЕО play_circle_filled 10:04 В Україні понад 45 тисяч юркомпаній та ФОП працюють у сфері права. Дев’ять місяців 2025-го у цифрах 09:38 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 8 жовтня 09:10 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 08:58 «18 місяців чекали живим» — на Донеччині загинув 28-річний Павло Резидент з позивним «Grinch» 08:08 Сьогодні в Україні вітають юристів із професійним святом. Традиції, заборони та прикмети 8 жовтня 21:00 Вінницькі дуби-ветерани — живі свідки історії: деяким із них виповнилось понад 600 років photo_camera 20:20 З молодятами і розіграшем дивану! У Вінниці відкрився новий магазин меблів Konstanta біля «Мегамоллу» (Новини компаній) 20:08 На фронті загинув вінницький журналіст і офіцер ЗСУ Богдан Будай 19:07 У Вінниці пояснили затримку списання оплати за проїзд у громадському транспорті 18:50 Кращі місця для покупки квітів: як обрати та де замовити (парнерський проєкт) 18:03 Видобував граніт чотири роки, а 27 мільйонів ренти не заплатив — на Вінниччині викрили податкову схему 17:25 Розшук ТЦК та СП незаконний? Резонансне рішення виніс Вінницький окружний адміністративний суд play_circle_filled 16:13 Спіймали серійного автоугонщика, який вкрав Lexus у Вінниці, щоб підмінити свій розбитий джип photo_camera 15:10 Легковик протаранив зупинку на Театральній: постраждала 66-річна жінка play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up