У 15-ти багатоповерхівках встановили спеціальні датчики. Навіщо вони?

У 15-ти багатоповерхівках встановили спеціальні датчики. Навіщо вони?
  • Вінницькі багатоповерхівки обладнують системами, які дозволяють в автоматичному режимі контролювати та фіксувати параметри комунальних послуг.
  • Наразі такі датчики уже встановлені у 15 будинках, роботи продовжаться й надалі. 

Завдяки автоматизації контролю параметрів, у випадку аварійних ситуацій людям, які мають доступ до системи, приходять сповіщення на телефон чи комп’ютер, повідомляють у вінницькій мерії.

Датчики бачать, який тиск в трубопроводах, яка температура теплоносія чи нагрітої води, чи є електроенергія взагалі, чи немає витоків у будь-яких приміщеннях. А також інформація надходить до управляючих компаній, до відділу «Цілодобова варта» та до департаменту житлового господарства. 

Зазвичай датчики встановлюють у підвалах. А дані зберігаються на спеціальних серверах протягом кількох місяців. Система контролю відображається у формі графіків. 

«Дані оновлюються щохвилини. І це дає можливість швидко відреагувати та локалізувати ту чи іншу проблему і відправити на місце аварійну бригаду. Систему контролю параметрів облаштовуємо на умовах співфінансування, де 70% — кошти міського бюджету і 30% — кошти мешканців», — розповів директор департаменту житлового господарства Роман Фурман.

 

Читайте  також:

Учаснику ООС потрібна операція за 100 тисяч гривень. Родина благає про допомогу

У горах травмувався 33-річний турист з Вінниці. Подивіться відео, як його рятували      

Субсидії по-новому та річний тариф на газ: що зміниться у травні

Відпочинок на травневі: куди полетіли українці та скільки це коштує

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Daily
    халва одна халва.може ви   з маленького  почнете  прибиральники двірники.голови ОСББ   живуть як шейхи  а під'ізди та підвали  як були  свинарниками так і залишились
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:07 Загублений шедевр: як подільська глибинка прихистила палац генеральші Ценіної photo_camera 16:16 В Уланові попрощалися із захисником Сергієм Ніцецьким photo_camera 15:05 Молодший на 28 років: як Оксана Лоянич з чоловіком стали найобговорюванішою парою країни play_circle_filled photo_camera 14:19 Після понад чотирьох років полону до Гайсина повернувся захисник «Азовсталі» photo_camera Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 14:08 На війні загинув 44-річний захисник із Гайсина Олександр Тітаренко 13:13 Диких качок, гусей і голубів рахуватимуть у мисливських угіддях photo_camera 12:09 Понад 20 років рятує пацієнтів після інсульту: історія вінницької лікарки Тетяни Височанської 12:05 «Доспівалась»: Олю Полякову викликали до Верховної Ради для надання пояснень 11:03 Голубі озера знову потонули у смітті після відпочинку людей photo_camera 10:24 У соцмережах «оживили» військового 120-ї бригади за допомогою ШІ 10:19 Помер художник і краєзнавець Олексій Степовий 10:16 У Ладижині жінка випала з вікна й наштрикнулася на арматуру: врятувати її не вдалося 10:10 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме 09:59 «Люди кольору свободи»: у Вінниці покажуть стрічку про українців в окупації play_circle_filled 09:55 У Вінниці в останню путь проведуть воїна Сергія Крамничного 09:07 Із 13 липня на пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» можливі затримки 08:08 Вітаємо Михайла та Марію. Свято, іменини, заборони та прикмети 12 липня 21:01 Літня екологічна школа повертається: що підготували для вінницьких підлітків 20:15 У Вінниці чоловік вкрав пакет із телефоном на ринку, інший — забутий смартфон у магазині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up