Свято наближається: в цьому році новорічний стіл подорожчав на 20%

Свято наближається: в цьому році новорічний стіл подорожчав на 20%

У 2019 році новорічний стіл обійдеться українським сім'ям на 20% дорожче, ніж роком раніше.

Про це заявив заступник директора Інституту аграрної економіки Микола Пугачов.

За його словами, найдешевший новорічний стіл обійдеться в 1535 гривень.

— В середньому по Україні вартість новорічного столу 2019 року для української сім'ї з 4 осіб підвищиться в порівнянні з вартістю новорічного столу-2018 майже на 20% і складе 1535 гривень, — підкреслив Пугачов.

Також він розповів, що для розрахунку кінцевої вартості експерти брали новорічне меню з тих страв, які вважаються традиційними. Це напої, кондитерські вироби, фрукти, риба і м'ясо, овочі і салати.

При цьому салат «Олів'є» в порівнянні з груднем 2017 року подорожчав на рекордні 25%. 3 кг цього салату обійдуться майже в 130 гривень. Трохи дешевше буде коштувати салат «Оселедець під шубою».

Також експерт наголосив, що в цьому році різко зростуть витрати на м'ясні продукти. Серйозно подорожчали і спиртні напої. Пляшка шампанського тепер коштує 98 гривень, а коньяк - 155 гривень.

Варто нагадати, зимові свята вже не за горами. А це означає, що настав час планувати святковий бюджет. Минулого року ми дізналися, скільки вінничани планують витратити на День святого Миколая, Новий рік та Різдво.

Читайте також:

Експерт спрогнозував, що станеться з курсом долара в Україні
 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Стакан поноса
    Добре, що не я не святкую це совкове "свято".
    Задунайский Торонтуй reply Стакан поноса
    Не светкует он.
  • Иванов Иван
    шампанское $15 коняк $35 так что вам нужно расти еще
  • Иванов Иван
    dctuj
    Иванов Иван reply Иванов Иван
    всего
  • Сергій
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Командиру вінницького спецпідрозділу «Артан» присвоїли звання полковника 19:58 Податкові рейди: що чекає підприємців Вінниччини цього року 19:30 Пирогов, Ратушна, Заболотний. Малювали портрети відомих вінничан в нейромережі photo_camera 17:48 Вінницьке небо засвітилося Вовчим супермісяцем — не пропустіть космічне шоу Від читача 19:19 Російська історія про «спробу України вбити Путіна» дроновою атакою — це груба й примітивна брехня 17:30 Зарплата 50 центів, а пенсія — 1 долар. Розповідаємо, яким для вінничан видався 1993 рік photo_camera 17:14 На фронті загинув 26-річний захисник із Тульчинської громади Денис Загородній 16:06 На Вінниччині за рік зафіксували понад 1600 крадіжок світла: які порушення найбільш поширені 15:09 На світ 1 січня з’явилися десять маленьких вінничан play_circle_filled 14:20 Слинько, Дурко, Борщ і Добридень: кумедні та найпоширеніші прізвища, які можна почути на Вінниччині 14:04 На Барському шосе запрацював новий регульований пішохідний перехід photo_camera 13:02 Телеведучий Юрій Горбунов показав наш край у новому випуску «Щоденника подорожнього» play_circle_filled 11:53 Аварія на пішохідному переході в Могилів-Подільському забрала життя пенсіонера 10:56 Теплицька сільрада закупила преміальні смартфони для ЗСУ: які саме та скільки витратили 09:52 Нові виплати для батьків. Як отримати 50 тисяч гривень при народженні дитини 09:21 Що зробили у Вінниці за минулий рік: ключові рішення та проєкти 08:15 Здоров’я душі та тіла: чому 3 січня варто присвятити собі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up