Рева розказав, чому українцям не вистачає грошей. Реакція соцмереж

Громадяни України витрачають більше половини своїх доходів на продукти не тому, що дуже мало заробляють.

Рева розказав, чому українцям не вистачає грошей. Реакція соцмереж

Міністр соцполітики України Андрій Рева прокоментував в ефірі одного з українських телеканалів  свіжу статистику. Згідно з цими даними, громадяни України тепер витрачають на їжу набагато більше грошей, ніж раніше, але вони стали купувати менше їжі, оскільки багато продуктів різко підскочили в ціні.

Рева порівняв українців з німцями, у яких зарплати в десятки разів більше, і заявив, що громадяни Німеччини витрачають на їжу лише 14 відсотків доходів, а українці - більше 50 відсотків.

«Німці їдять небагато по-іншому. У них інший раціон. Їх культура харчування дуже відрізняється від нашої. З огляду на, що ціни на продукти приблизно однакові в Німеччині та Україні. Вони (німці) їдять менше не тому, що у них немає можливості, а тому що така культура », - заявив Рева, забувши сказати, які зарплати в Україні і Німеччині.

Реакція вінничан на таку заяву свого земляка в соцмережах не забарилась:

 

 

Коментарі (20)
 • Сашок. С.Корпан.юк.

  Министр соцполитки Рева - борцун за здоровое питание нации и стройные фигуры "детей покрышек", в 2016 году получал 40494 грн. заработной платы в месяц. И на еду он тратил 50% своего дохода, т.е., как учили нас семья и школа - 20 000 грн.

  Среднестатистический брутто-немец на должности госслужащего зарабатывает 3962 евро в месяц, или 118 860 грн. И тратит он на капусту с сосисками - 14%, т.е. - 16 640 грн.

  А моя соседка - пенсионерка Клавдия Ильинишна, получая пенсию в 1645 грн., соответственно тратила на еду - 822 грн. (Как и Розенко - 50%)

  Так вот, в задаче спрашивается: кто, с*ка, жрет больше?
 • Сашок. С.Корпан.юк.

  Звоню Реве,и чавкаю в трубку.
 • Сашок. С.Корпан.юк.

  Хватит красть? Нет, хватит жрать!
 • Анонім

  А немцы когда к нам приезжают, то жалуются, что у нас всё дорого. Они же люди скрупулёзные и экономные.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up