Право вдови військового на пенсію при втраті годувальника

Право вдови військового на пенсію при втраті годувальника
  • Чи має право на пенсію у зв’язку із втратою годувальника дружина військового, який загинув на фронті, якщо вона виховує малолітню дитину загиблого? Пенсійний фонд розповів деталі.

Пенсійне забезпечення людей, звільнених з військової служби, а також членів їх сімей регулюються Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», передає Пенсійний фонд.

— За нормами цього Закону непрацездатні члени сім’ї військовослужбовця, який  загинув у період проходження служби, мають право на пенсію в разі втрати годувальника. Зокрема, таке право надається дружині годувальника, яка зайнята доглядом за його дитиною віком до 8 років, — зазначають у повідомленні. — Пенсія в разі втрати годувальника в такому випадку призначається  незалежно від  віку і працездатності дружини та за умови, що дружина не працює (не проходить військову службу).

У разі загибелі годувальника внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини або виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), дружина, яка здійснює догляд за дитиною годувальника до досягнення нею восьми років, має право на пенсію незалежно від того чи вона працює (проходить військову службу).

Відео дня

 

Читайте також:

Виплати ВПО, перенесення свят і зміни в освіті. Що зміниться у вересні для вінничан?

Усе про «єВідновлення»: що це таке і як скористатися вінничанам?

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Новини Вінниці на 20хвилин

    Завжди свіжа та перевірена інформація на нашому Телеграм-каналі 👉 https://t.me/+i-ok5yoWHO0xNTQ6

keyboard_arrow_up