Вінничанам доведеться більше витрачати на мобільний зв'язок. Оператор "Київстар" підвищує вартість контрактних тарифних планів в 1,5-2 рази.
Про це повідомляє прес-служба компанія.
У компанії зазначили, що час змінюється та змінюються тарифи. У нових тарифах буде більше мобільного Інтернету та смс.
Так, недорогі тарифи, серед яких "Київстар Комфорт 35", "Київстар Безлім 35", "Вільний Київстар 35", "Київстар Комфорт 50" будуть переведені на тариф «Все за 70+». Тобто подорожчають у двічі.
Тим часом в 1,5-2 рази подорожчають наступні тарифи: "Київстар Безлім 50", "Київстар Комфорт 55", "Вільний Київстар 55", "Київстар Комфорт 75", "Київстар Комфорт 70", "Київстар Безлім 70", "Київстар Комфорт 95".
Тарифні плани "Київстар Безлім 100", "Київстар Комфорт 100", "Київстар Комфорт 130" - в 1,7 раз.
Абоненти перелічених тарифних планів будуть автоматично з 1 вересня 2017 року переведені на нові дорожчі тарифи.
Як ви ставитеся до підняття оплати на мобільний зв'язок від Київстар?
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 22 від 3 червня 2026
Читати номер