Фонд гарантування починає виплати вінницьким вкладникам банку "Хрещатик"

Фонд гарантування починає виплати вінницьким вкладникам банку "Хрещатик"

Добра новина для вінничан, які є вкладниками неплатоспроможного банку «Хрещитик». Вже завтра, 18 травня, вони можуть отримати свої гроші. Ми розкажемо де саме.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) завтра, 18 травня починає виплати вкладникам банку "Хрещатик" за договорами, термін дії яких закінчився до 4 травня 2016 року. Про це повідомляє прес-служба ФГВФО.

Виплати видаватимуть в 4-ох банках-агентах:

  1. "Ощадбанк" (Вінницька, Івано-Франківська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська області);
  2. "ПУМБ" (Донецька Житомирська, Луганська, Львівська, Хмельницька області, Крим і Севастополь);
  3. "Південний" (Волинська, Дніпропетровська, Закарпатська, Запорізька, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Харківська, Херсонська, Черкаська, Чернігівська, Чернівецька області);
  4. "Укрсиббанк"  (Київська область і Київ).

Нагадаємо, на початку квітня банк "Хрещатик" визнали неплатоспроможним та ввели тимчасову адміністрацію.  У Нацбанку закликають не панікувати та запевняють, що Фонд гарантування поверне вкладникам 99%  вкладів.

Про умови та порядок виплат за договорами, термін дії яких закінчився після 4 травня, Фонд повідомить додатково.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Софія Веселюк
    все як завжди ми у вас відібрали ваше кровно зароблене а тепер ви спробуйте зробити те сами\е у нас дзуськи вам
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вулиця BTS, перепис птахів і «зупинка Шкарпетка»: зареєстрували серію дивних петицій 20:45 Били авто та задували балончиком. Про конфлікт між працівниками ТЦК та місцевими у Сосонці play_circle_filled 20:15 Жінки у громадах пройдуть безкоштовне УЗД та огляд лікарів 19:46 Дощі, вітер і нічні заморозки: погода готує українцям «гойдалки» Від читача 22:57 Майже півроку державний виконавець, перебуваючи у дружніх стосунках з дружиною боржника,допомагала дурити стягувача аліментів 19:19 Вербна неділя та Великдень у Вінниці: коли і де освячуватимуть вербу та паски 19:04 15 хвилин сміху рятують серце та спалюють зайві калорії 18:49 10 книг, які має знати кожен дорослий і малий: парад-дефіле героїв літератури провели у Тульчині 18:37 Російські атаки отруюють річки Вінниччини небезпечним мазутом 18:24 Відсторонення у «Центрі матері та дитини»: як сонячні панелі привели директора до суду 18:03 Нові інклюзивні шкільні автобуси виїхали на маршрути у восьми громадах області photo_camera 17:42 Вступна кампанія 2026: що змінюється та як підготуватися вінницьким абітурієнтам 17:05 Заборона на ловлю риби та раків почала діяти на Вінниччині 16:48 Скриньки для прапорів і карта могил. У Вінниці впорядковують Алею Слави 16:41 Чи безпечно пити воду з-під крана на Вінниччині: свіжі результати перевірок photo_camera 16:18 Один виїзд — чотири втрати: Барщина оплакує своїх Героїв photo_camera 16:03 Тюльпанові дерева та пекінський бузок висадили на проспекті Космонавтів photo_camera 15:54 Моргунов відзвітував за 2025 рік. Що є в декларації мера Вінниці, а що ми знайшли самі? 15:15 Які безбар’єрні маршрути створюватимуть у Вінниці в 2026 році 15:06 Поїздка на Yamaxa закінчилася госпіталізацією після зустрічі з бусом
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up