Завтра вінничан до кладовища підвозитимуть безкоштовно

Завтра вінничан до кладовища підвозитимуть безкоштовно

Для вінничан 15 квітня організовано безкоштовний проїзд. Автобуси возитимуть містян на міський цвинтар, що біля села Лука-Мелешківська.

Так, 15 квітня з 7:00 до 17:00 від площі Перемоги до кладовища в напрямку Тиврівського шосе курсуватимуть автобуси. Проїзд у них буде безкоштовний.

— Традиційно, у наступну після Великодня неділю міська влада Вінниці організовує безкоштовні перевезення городян до кладовища біля села Лука-Мелешківська та у зворотному напрямку. Транспорт відправлятиметься з площі Перемоги, а в зворотному напрямку – від АЗС по Тиврівському шосе, — зазначають на сайті міськради.

Нагадуємо, що 15 квітня у поминальну неділю під час курсування безкоштовних автобусів рух приватного транспорту по вулицях Замостянська, Д.Нечая, Тиврівському шосе (від проспекту Коцюбинського до перехрестя Тиврівського шосе з об’їзною дорогою) буде обмежено.

Якщо ж ви все таки, плануєте їхати на “проводи” автомобілем, зробити це можна через об’їзну дорогу з Немирівського шосе.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (1)
  • Вася
    Чёт название стрёмное...

    Хоча б "на Луку-Мелешківську" написали...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:57 Лікарка з Вінниці випробувала медичний канабіс і розповіла про ефект 17:32 Аварія поблизу Вінниці: з понівеченого авто деблокували 61-річну пасажирку 16:31 Воєнний стан і мобілізацію в Україні офіційно продовжили ще на 90 днів 15:58 Нелегальних мігрантів виявили на Вінниччині та примусово видворили з України Від читача 17:16 Обережно, фейк! Чому купувати в інтернеті стає все небезпечніше. 15:33 Новий керівник УСР Вінниччини: хто такий Микола Гончар і що він вказав у декларації 14:47 Lexus злетів у кювет на Гайсинщині — загинула 34-річна пасажирка 14:06 Науковиця з Вінниці стала лауреаткою престижної Премії Верховної Ради України 13:21 33 мільйони за автобус: скільки коштуватиме Вінниці лізинг двадцяти MAN Lion's City 13:09 Легендарна «дача Майка» шукає нового мешканця — у графському маєтку продають квартиру photo_camera 12:19 Чотири роки після удару. У Вінниці вшанували пам'ять загиблих внаслідок ракетної атаки 14 липня play_circle_filled photo_camera 11:51 Схема на понад п'ять мільйонів: ДБР оголосило нові підозри у справі про закупівлю електрики для військових 11:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 11:10 На Шимка синхронізують два перехрестя світлофорами для безпечнішого руху photo_camera 10:40 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркеті «Грош», АН «Благоустрій» та 40 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 10:33 На Голубому озері потонув 19-річний хлопець: тіло знайшли на глибині майже 30 метрів 10:20 Мамографія, денситометрія та КТ: де у Вінниці пройти обстеження за доступними цінами та без черг? (Новини компаній) 09:45 Їх убила росія. Імена та історії загиблих внаслідок обстрілу Вінниці 14 липня play_circle_filled photo_camera 09:37 Світло вимкнуть на низці вулиць Вінниці. Перелік адрес 09:08 На Вінниччині зросла кількість ДТП з електросамокатами. Половина водіїв-порушників — діти play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up