Смертельна ДТП на Соборній: з'явилося відео, де видно момент аварії (ОПИТУВАННЯ)

Смертельна ДТП на Соборній: з'явилося відео, де видно момент аварії (ОПИТУВАННЯ)

Аварія сталася вранці 10 жовтня на переході біля Савою та міськрадою. Потерпіла померла у лікарні.

Нагадаємо, Volkswagen збив жінку на пішохідному переході. Потім відбулося зіткнення із Hyundai. Через аварію біля години не їздили трамваї. Потерпілу карета швидкої забрала до лікарні.

Сьогодні, 11 жовтня, нам повідомили в поліції, що потерпіла померла. У мережі дописувачі зазначали, що жінка втратила багато крові.

Ситуаційний центр опублікував відео на якому видно момент зіткнення:

Опитування

Чи мають після цієї трагедії реально перекрити Соборну для руху приватного авто?

Читайте також:

На Привокзальній п'яний водій на Subaru влетів під причіп

У Вінницькому районі на «зебрі» Suzuki збив 16-річну дівчину. Потерпіла у лікарні

Капремонт об'їзної: на ділянці організовано реверсний рух

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (47)
  • Юрий Бондарук
    Про що мова? Якщо там лівий поворот взагалі заборонений!
  • Ігор Веселовський
    Там що кожних 5метрів пішоходний. Ви що здуріли. В заді пішоходний правельно, а той що збили жіночку не правильно тобто не поправилах розташований.
  • Леонид Вишневецкий
    Там необходимо установить ограничение,а ещё лучше подземный переход там ещё не один труп будет !!!не будьте без различными требуйте¡!!
  • Татьяна
    Такое чувство что он ето сделал специально,урод.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 4 по 11 травня, які ви могли пропустити 20:03 Романтика в Трудолюбівці: де знайти секретну локацію для ідеального фото 19:07 Від тепла під +25 градусів до травневих гроз — синоптики дали прогноз для Вінниці на тиждень 18:05 На Гайсинщині браконьєр «нарибалив» на пів мільйона гривень штрафу Від читача 16:17 Російська влада в істериці: «Україна домінує в нашому інформаційному полі!» 17:33 Сакури, магнолії та Південний Буг: як виглядає весняна Вінниця у TikTok play_circle_filled 17:06 Букет ціною в 1360 гривень. Вінничан попереджають про штрафи за ламання бузку 16:02 Пільговий проїзд у транспорті — хто має право на безоплатний квиток та як карають водіїв за відмову 15:32 До 2,5 млн грн на бізнес: що змінилося у грантовій програмі «Власна справа» 15:08 Б’є по легенях та нирках — усе що варто знати про спалах хантавірусу 14:12 Клембівська вишивка, що стала спадщиною України: як у Ямпільській громаді відроджують народні промисли photo_camera 13:48 «На банкеті Перемоги подавали український борщ»: спогад про очевидця капітуляції Німеччини 13:31 Замок, що зникає: що відомо про палац Свейковських у Шпикові 12:14 Матері загиблих захисників висадили на Сабарівському кладовищі алею сакур та прикрасили дзвониками із гільз photo_camera 11:31 Як вважаєте, чи потрібно дозволяти водійські права з 15–17 років? Ми запитали вінничан 10:48 Полум’я, сокира та високі навантаження: у Вінниці показали, як випробовують форму для пожежників 09:36 Гучна аварія за участю BMW у центрі Вінниці потрапила на камери. Що відомо про ДТП на Соборній play_circle_filled 09:12 Вінничан кличуть на VinBookFest. Якою буде програма фестивалю 08:11 У цей день вітайте матерів зі святом. Історія, заборони та прикмети 10 травня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up