На одному із вінницьких перехресть пропонують встановити світлофор

На одному із вінницьких перехресть пропонують встановити світлофор

Вінничанин Михайло зазначає, що на одному із вінницьких перехресть дуже інтенсивний рух. Там важко їздити автомобілям та перегодити пішоходав.
 

Про це йдеться у одній із петицій. Її подав Михайло Латман.

На думку вінничанина усе це зможе вирішити світлофор, який там необхідно встановити.

— Пропоную встановити світлофор на перехресті, Пирогова, Блока, Литвиненко, так, як перебудуватися в крайній лівий ряд і повернути на Скалецького з Блоку проблематично, а виїхати на Пирогова з поворотом на вулиці Малиновського, в годину пік-велика проблема. Така ж ситуація з виїздом з вулиці Литвиненко на Урожай, але головне на цьому перехресті пішоходи перелазять через загородження на проїжджу частину так, як пройти через перехрестя неможливо через інтенсивного руху, а прибрати ці проблеми потрібно всього то встановити світлофор, — йдеться у тексті петиції.

Нині звернення підтримало п'ять осіб. Проголосувати можна ТУТ.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Anonymous
    а давайте светофор поставим на каждом перекрестке, пешеходном переходе, выезде из дворовой территории а пешеходный переход сделаем возле каждого магазинчика, кафе, офиса, подъезда, тропинки через газон...
    Фунт Фунтенко reply Anonymous
    Чувствуется горисполкомовский работник,бот.
    Anonymous reply Фунт Фунтенко
    Близко но не попал. Не бот и не горисполкомовский. Но к этой сфере имею прямое отношение. И чем больше такой фигни городить будут тем больше денег зарабатывать буду. Так что я только за.  

    А против как водитель с 20-летним стажем которого задолбало останавливаться каждые 50 метров на магистральных улицах перед светофором, пешеходным переходом, остановочным карманом. Стоять в пробках, выезжать на работу на пол-часа раньше. Ибо если едешь ночью то на работу успеваешь за 15  минут, днем 35-40.  Достало что припарковаться негде, что возле каждого ларька-марька-нарька стоит газелька-бусик-фура из которой несут хлеб-колбасу-воду-сигареты.... и которых нужно обьехать, протиснутся, вклинится, вырулить.  Задолбало отсутствие комплексного подхода к решению проблем городского трафика.  Стоит одному полуумному устать пройти лишних 50 метров - он пишет про светофор, пешеходный переход. И ему идут навстречу плюя на 10000 водителей и 50000 пассажиров которые потом стоят, душатся, опаздывают, нервничают, матерятся и клянут тех кто такое придумал.
    Vano reply Anonymous
    Повністю згоден з Anonymous. Набридло оце смикання кожні 50 метрів перед пішохідними переходимо. Якби ж у нас пішоходи були адекватними, як в Європі (в більшості випадків). А то підходить "воно" до "зебри" і не дивиться по сторонам, бо ж "я пішохід на пішохідному переході"! І то дурня, що він/вона буде чекати, поки машина наблизиться і одразу стає на "зебру", щоб його пропустили, тобто чекає 5-10 секунд, поки машина зупиниться і йде, а ще 2-3 секунди почекати пропустити одну-єдину машину вже аж ніяк... Або як на Привокзальній: йдуть один за одним, нема щоб почекати поки назбирається невеличка групка пішоходів, та й перейшли б дорогу однією групою, й заторів на Привокзальній менше б було.

    Немає у пішоходів у нас в місті/країні якоїсь елементарної поваги до водіїв, бо не всі знають ПДР, знають тільки те, чому їх в школі навчили, що переходити можна на зелене світло або по "зебрі", та й ці прості речі навіть не виконують.

    Коли вже в нашій країні відповідальність будуть нести пішоходи?!?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:07 «Нема як доїхати на роботу чи до лікарні»: чому не їздить маршрутка зі Жмеринського району 12:31 Як ви зараз справляєтесь з холодом і відсутністю світла вдома? Ми запитали вінничан 12:09 На Вінниччині помітили велике стадо зубрів. ВІДЕО play_circle_filled 11:04 На дороги області «всипали» понад чотири тисячі тонн солі, аби проїзд був безпечним під час ожеледиці Від читача 12:10 Вінниця — перлина Поділля, колишня (неофіційна) столиця Брацлавського воєводства. 10:11 Українське небо атакували понад 200 дронів. Як минула ніч на Вінниччині 09:12 Поранений на фронті, сильний у спорті: історія прикордонника з Могилів-Подільського photo_camera 08:13 Сьогодні вітаємо Дмитра та Оксану. Історія, традиції і заборони 18 січня 21:00 Унікальні світлини з минулого: як вінницька Вежа стала житлом після війни photo_camera 20:09 Вінничан запрошують у перший ретро-тур 2026 на старовинному паровозі photo_camera 19:07 З-під крана тече вода з запахом риби: у водоканалі пояснили причини 18:04 За минулий рік в Україні 780 компаній стали банкрутами. Скільки бізнесів закрилося на Вінниччині 17:17 У Вінниці оцифрували рідкісний план Благовіщенського жіночого монастиря XIX століття. Як він виглядав? photo_camera 17:03 Комендантська година по-новому: уряд дозволив цілодобову роботу ТРЦ, аптек і заправок 16:09 В Україні посилюють захист тварин. Що зміниться для власників і притулків 15:47 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 15:10 На Вінниччині держава повернула понад три гектари землі громадянки росії 14:06 «Компенсації за перебої зі світлом». Як не потрапити на гачок шахраїв
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up