На Барському шосе 30-річний водій «Opel Vectra»  збив велосипедиста

На Барському шосе 30-річний водій «Opel Vectra»  збив велосипедиста

В неділю, 29 жовтня 2017 року, у Вінниці під колесами «Opel Vectra» опинився 75-річний велосипедист. Правоохоронці розказали подробиці ДТП.

Аварія сталася на Барському шосе.

«30-річний водій іномарки допустив наїзд на пенсіонера, який рухався на велосипеді у попутному з ним напрямку», — кажуть у відділі комунікації поліції Вінницької області.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Nissan X-Trail у Вінниці на Automoto.ua.

Внаслідок аварії літній вінничанин травми. Чоловіка з переломом основи черепа, травмами живота та переломами ребер доставили в лікарню.  Медики борються за його життя.

За фактом ДТП в поліції відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 КК України. За порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, передбачено покарання до 3-х років обмеження волі.

Читайте також:

Суботні аварії: 47-річна водійка на «Nissan X-Trail» влупилась в Опель

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Анонім
    где именно они ехали? барское шоссе большое!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:35 «Коли я зрізала футболку, кров летіла на мене» Історія студентки, яка рятувала людей під час обстрілу 19:31 «Ми вже печемо хліб»: як центр Вінниці відновлюється після обстрілу? play_circle_filled photo_camera 19:20 «Від поранення у легені чоловік помер на наших очах»: як вінничани стали свідками обстрілу центру Вінниці play_circle_filled photo_camera 19:16 Другий шанс на життя: у Вінниці провели трансплантацію нирки від померлого донора Від читача 08:37 Круглий стіл з ініціативною групою з питань зниклих безвісти організував Хмільницький осередок ГО «Захист держави» 18:33 Іскандери, Калібри, Шахеди: якими були наймасованіші обстріли Вінниці та області за час великої війни play_circle_filled photo_camera 18:25 У центрі Вінниці з Південного Бугу дістали потопельника 17:58 Вчорашній обстріл став найбільшим за всю війну 17:14 Після сварки з дружиною — підпалив хату і намагався втекти автобусом 16:55 Від птахівниці до керівниці дільниці: як працює кадрове зростання у МХП (новини компаній) 16:22 Після обстрілу у Вінниці перевірили повітря: чи є небезпека для мешканців 15:04 Бухгалтерку Тростянецького ліцею викрили на крадіжці понад 2,7 мільйона гривень та вручили підозру 14:30 Як рітейл у Вінниці підтримує ВПО: рішення, які вже працюють (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:48 Після обстрілу Вінниці пошкоджені десятки будинків. Які компенсації можна отримати? 13:42 Плантації в заказнику «Згарський» і амфетамін на горищі: викрили наркогрупу з активами на 8,7 мільйона photo_camera 13:15 Вінничани можуть перевірити штрафи за паркування онлайн. Де дізнатися про порушення та оплату 11:42 Сльози, кров і ненависть до ворога: як вінничани переживають наслідки атаки БпЛА play_circle_filled 10:48 Тікав з ТЦК і поранився об колючий дріт. У центрі комплектування пояснили інцидент 10:10 Лікування без сліз і страху: зібрали в одну добірку кращі дитячі стоматології Вінниці (партнерський проєкт) 10:04 Ремонтні роботи 25 березня: адреси без води та світла у Вінниці
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up