Курсант Одеського універу внутрішніх справ на Passat  скоїв смертельну ДТП

Курсант Одеського універу внутрішніх справ на Passat  скоїв смертельну ДТП

До суду скеровано обвинувальний акт щодо курсанта Одеського державного університету внутрішніх справ, який скоїв дорожньо-транспортну пригоду.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

— Прокуратурою Вінницької області  до суду скеровано обвинувальний акт за ч. 2 ст. 286 КК України відносно курсанта Одеського державного університету внутрішніх справ, який, 17 серпня 2018 року, керуючи автомобілем «Volkswagen Passat B7», рухаючись автодорогою смт. Піщанка - с. Болган Піщанського району, виїхав на зустрічну смугу руху та допустив зіткнення з автомобілем «ВАЗ 2106», —  розказують у відомстві.

На жаль, в результаті зіткнення один з пасажирів автомобіля «ВАЗ 2106» загинув на місці пригоди, а водій та ще один пасажир вказаного автомобіля отримали тілесні ушкодження.

Відео дня

За інформацією прокуратури, за вчинене кримінальне правопорушення передбачено покарання у виді  позбавленням волі на строк від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років. 
 
Довідково: Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також:

П’яне ДТП: перекинувся водій на «ВАЗ 2107».  Пасажир загинув на місці

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Задунайский Торонтуй
    "універу" это по каковски, Бобрусь?
    Игорь reply Задунайский Торонтуй
    Имелся в виду Универсам
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Понад 200 боїв та три тисячі дронів: росіяни намагалися прорвати оборону ЗСУ photo_camera 12:40 Komis Auto Вінниця тепер на новому місці: відкриття автосалону на Барському шосе (новини компаній) 12:21 Для ЗСУ Вінниця хоче придбати 60 дронів з тепловізорами. Яка ціна? 11:05 Щоденна боротьба за життя: як лікарі рятують поранених героїв України Від читача 15:05 Священник УПЦ прославляє російського царя: у Вінниці проповідують "богоугодну монархію" 10:03 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 28 жовтня 10:00 Дошколярик у Вінниці: кращі місця для навчання та розвитку вашої дитини (партнерський проєкт) 09:17 Вакансії в супермаркеті «Грош», в АН «Благоустрій», ТОВ "ВКХП №2" та 72 актуальні пропозиції роботи у Вінниці 09:00 Вінниця втратила 49-річного штаб-сержанта Романа Дудніка 08:05 Сьогодні вітаємо дідусів і бабусь. Історія, заборони та прикмети 28 жовтня 21:01 Помер Воїн Василь Павлишин із села Петрашівка 20:03 Родинське контролює Україна. Вінницька бригада «Червона Калина» придушила наступ ворога play_circle_filled 19:31 Українською вдома розмовляють 89% вінничан: як змінилася мовна ситуація у Вінниці? 19:19 Навколо колишнього кінотеатру «Росія» викопали глибокі ями. Навіщо це зробили? photo_camera 18:07 За 48 годин травмувалися четверо людей, серед потерпілих — 14-річний водій photo_camera 17:12 Суд покарав вінничанина за мільйонний наркобізнес photo_camera 16:35 «Хто проти тиранії, встаньте!»: 14-річний школяр створив мультфільм про Василя Стуса 16:02 У Ладижині п’яний 19-річний водій ВАЗу врізався в автобус — авто розтрощене вщент 15:03 «Три історії — три мужніх серця»: у Вінниці відбудеться вечір пам’яті загиблих Героїв 14:20 Як повернути тіло до активного життя без болю: медичний центр AntiPain у Вінниці (Новини компаній)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up