Працівники «Вінницької транспортної компанії» забезпечені захисними костюмами, рукавицями, масками та іншими засобами індивідуального захисту.
Генеральне прибирання включає три етапи. Це мийка салоні зовні, далі прибирання салону всередині: миються вікна, стеля, поручні, підлога тощо. Заключний етап — обробка спеціальним дезінфікуючим розчином поручнів та підлоги.
— Крім того, двічі на день на кінцевих зупинках протираються ручки, а також поручні на вхідних дверях та всередині салону.Також рухомий склад прибирають й вночі в депо, перед тим, як транспорт зранку вийде на лінію, — розповідає генеральний директор «ВТК» Михайло Луценко. — З 9 лютого ми ще більше посилили роботу з дезінфекції салонів у зв’язку з підвищенням захворюваності на грип та ГРВІ. Тому зараз ми обробляємо салон ще й за допомогою розпилювача та спеціальних дезінфікуючих засобів.
За його словами, для кондукторів та водіїв заготовили близько трьох тисяч масок і ще близько 200 масок зі спеціальними клапанами.
Дезінфікуючий розчин, який використовується для попередження інфекційних захворювань, вбиває практично всі мікроби, які є патогенними. Про це повідомляє завідуючий здоровпунктом компанії Микола Зозуля.
— Такий розчин використовується в закладах охорони здоров’я, харчування, у транспорті, де перевозять харчові продукти та займаються пасажирськими перевезеннями. Його дія проявляється вже через п’ять хвилин, потім салон провітрюється, поверхні протираються. Важливо також, щоб і пасажири пам’ятали правила профілактики — прикривали ніс і рот, коли пчихають та кашляють, мили руки після відвідування громадських місць, — каже він.
— Працівники, які проводять обробку дезрозчином, зокрема, пульверизатором, мають засоби індивідуального захисту — захисні костюми, халати, рукавиці, окуляри, спеціальні маски. — Після того, як вагони пройшли зовнішню мийку, вони заходять всередину і обробляють поручні, вікна, підлогу, — зазначає Зозуля.
Передрейсовий контроль проходять усі водії та кондуктори: їм міряють тиск та температуру, цікавляться самопочуттям.
Сьогодні, 3 березня, нагадаємо. в Україні виявили перший випадок захворювання на китайський коронавірус COVID-19 — в Чернівецькій області, яка межує з Вінницькою.
Читайте також:
На Вінниччині інформують про небезпеку коронавірусу. Що потрібно знати?
Підготували санітарний гелікоптер, який транспортуватиме ймовірних хворих на коронавірус
П'ять боксів «для холери» і 10 тестів. Пресі показали готовність Вінниці до коронавірусу
Вінничани в соцмережах стали на захист українців, яких евакуювали з Китаю (ОПИТУВАННЯ)
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер