Аварія на перехресті Лесі Українки та Магістратської. Зіткнулося два "Форди"

Аварія на перехресті Лесі Українки та Магістратської. Зіткнулося два "Форди"

Сьогодні, 23 лютого близько 13.00 на перехресті вулиці Лесі Українки і Магістратської сталася аварія — зіткнулося два автомобіля марки "Форд". 

Автопригода сталася на перехресті і машини прибрали, щоб не ускладнювати дорожній рух. Водій білого Ford Fiesta рухався по Магістратській в напрямку Хмельницького шосе, а кермувальник Ford Scorpio виїжджав з вулиці Лесі Українки повертав ліворуч. Сталося зіткення, в результаті якого у машини "Форд" пошкоджена передній бампер.

— Зі слів водіїв, і один і другий рухалися на зелений сигнал світлофору, — коменує капітан поліції Олександр Ільчук. — Але ви ж розумієте, на зелений сигнал вони не можуть одночасно їхати. Обидва водії дали згоду на оформлення європротоколу.

Як каже поліцейський, на цьому перехресті (вул Магістратська і Лесі Українки) дуже часто трапляються аварії, а водії зазвичай говорять, що завершували маневр на блимаючий жовтий чи блимаючий зелений сигнал світлофору.

— Якщо ви завершуєте маневр на зелений або жовтий сигнал, то краще зупинитися на перехресті, вжити заходів, пригальмувати. Зачекати хвилину-другу на одному перехресті ніж затриматися  на півгодини через автопригоду як от зараз. І добре, якщо це буде  дорожньо-транспортна пригода матеріального значення без постраждалих, — розповідає поліцейський.

Водії автівок коментувати ситуацію відмовилися. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 10 по 17 серпня, які ви могли пропустити 20:04 Як підготувати дитину до школи без зайвого стресу? Прості кроки для батьків 19:07 То спека, то дощі: якою буде погода на Вінниччині протягом тижня 18:09 Відпустка закінчилась, а втома залишилась? Спеціалісти дали поради, як повернутися до роботи Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 17:04 Нові «рейнджери» вже на вулицях Вінниці: одна машина замінює до десяти прибиральників play_circle_filled 16:02 Інсульт без очевидних симптомів. Як розпізнати «інсульти-хамелеони» та «тихі» інсульти 15:47 Визначено переможців спартакіади «Найкраща спортивна міська громада Вінниччини» 14:45 У Дністрі біля Великої Кісниці потонув чоловік. Його тіло знайшли за п’ять метрів від берега 13:50 У школах змінили правила реагування на булінг. Що тепер мають знати батьки та вчителі 13:20 «Батьків сніп був тугенький, а мамин — тендітний»: жнива у полі і в спогадах 12:42 «Її витинанки знали у світі»: раптово померла відома мисткиня, чиє дитинство минуло на Вінниччині photo_camera 11:50 Вінничани у складі збірної України досягли європейської вершини у хокеї на траві 5s photo_camera 11:37 «Нива» вдома розійшлася миром із «Вільхівцями»: не втримала перевагу на фініші 11:26 Сів у Mercedes і втік з місця ДТП — нові деталі аварії біля Садового 10:58 Врізався у Lexus, а той — у Volkswagen: на Вінниччині п’яний водій спричинив потрійну ДТП 10:18 Вакцинація дітей перед школою та садочком: що варто знати батькам перед навчальним роком 09:11 «Camino Podolico» стане офіційним брендом. Вінниця подала заявку на реєстрацію торгової марки 08:07 Сьогодні відзначають Горіховий Спас. Які є прикмети та заборони 16 серпня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up