Відкрилася перша вінницька авіашкола. Серед курсантів дівчата, француз та Бронюк

Відкрилася перша вінницька авіашкола. Серед курсантів дівчата, француз та Бронюк
Фото: VinAero. Практичні навчання в авіашколі відбуватимуться на літаку Cessna 172
  • У Вінниці запрацювала перша в області школа пілотів літаків. 
  • ЇЇ курсанти вивчають теорію і практику, а після успішного складання іспиту отримають ліцензію приватного пілота.
  • У льотчики беруть не всіх, а вартість навчання в школі сягає двохсот тисяч гривень.
  • Серед курсантів першої групи дві дівчини, французький граф і співак Віктор Бронюк.

На Вінниччині, яка здавна вважалась  столицею української авіації, нещодавно розпочала роботу перша регіональна школа підготовки пілотів. В ній фахівці здійснюють підготовку льотчиків за програмою приватного пілота літака (PPL), з подальшою можливістю продовжити навчання за програмами комерційного пілота (CPL) та пілота авіаліній (ATPL).

До створення цієї школи льотчиків, на території Вінниччини була лише школа пілотів планера, яка працювала на базі Вінницького аероспортивного клубу.

Відео дня

Тим романтикам, хто мріє отримати водійське посвідчення на залізного птаха, відразу скажемо, що це задоволення не з дешевих. Теоретичні уроки  майбутнім авіаторам коштуватимуть 15 тисяч гривень, а за одну годину політати потрібно заплатити 200$, тобто весь курс складатиме 250 тисяч гривень. Середня тривалість навчання на PPL складає близько 10-11 місяців.

Зараз у Вінницькій школі пілотів літаків проходять навчання 12 курсантів, серед яких дві дівчини, французький граф з Києва та фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк. 

— Курсанти першої групи авіашколи мріють отримати ліцензію льотчика з різних причин, розповідає курсант Євген Кушнір. — Дехто з друзями збирається придбати літака і пілотувати на ньому у відрядження та на відпочинок. Хтось мріє стати авіатором-професіоналом, а хтось просто хоче здійснити давню романтичну мрію — підкорити небо.

Та в підкорювачів небес беруть не всіх, говорить головний льотний інструктор Анатолій Кушнір.

— Кандидати на навчання спочатку проходять первинну співбесіду, медичну комісію в Києві, розповідає інструктор. — Медичні екзаменатори визначають придатність курсантів: щоб зір був гарний, серце витривале та відсутність гострих хронічних захворювань.

 Олександр Дусанюк, один з ініціаторів створення школи, розповідає про особливості навчання. 

— Навчання відбуватиметься у декілька етапів та складатиметься спершу з теоретичної, а згодом і практичної частини (наліту),— говорить авіатор. — Теоретична підготовка триває близько 2,5-3 місяців, із заняттями по три рази на тиждень. За її результатами учні складатимуть екзамен під контролем Державної авіаційної служби та, в разі успіху, допускаються до практичної частини навчання, яке відбуватиметься на аеродромі «Сутиски» в Тиврівському районі на літаку Cessna 172.

Після успішної здачі екзамену охочі стати льотчиками повинні будуть протягом двох років налітати  щонайменше 40 годин на літаку та, склавши успішно іспит, отримати ліцензію приватного пілота літака (PPL). З цим посвідченням можна буде керувати одномоторними літаками вагою до 5700 кілограмів.

Наразі теоретичні навчання першої групи закінчуються. Далі сядуть за парти ще 14 курсантів авіашколи.

Читайте також:

ТОП-10 рибних місць або які водойми найбільше люблять вінницькі рибалки

«На дичину!» Вінницькі мисливці чекають відкриття сезону полювання на пернатих

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (8)
  • Игорь Яремчук
    Я б такі бабки не тратив на таку .і.ню
  • Светлана Атомухамедова
    Круто😃
  • Руслан Зборовский
    Хто ж ще зможе дозволити собі такі курси?
    Andorei Andorei reply Руслан Зборовский
    Руслан Зборовский так написано, "дівчата, француз і Бронюк" =)
  • enim ordinis et iustitia
    Бронюк-пілот - це діагноз.
    Семен reply enim ordinis et iustitia
    Діагноз - це твоя обмеженість
    enim ordinis et iustitia reply Семен
    Та ні, чувак. Обмеженість - нездатність адекватно оцінити себе, свої вокальні дані і виконавський рівень, при цьому ще й вляпатись в політику.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled 11:25 У Калинівці спалах сальмонельозу через шаурму! Вже відомо про 29 хворих 10:48 За десять тисяч гривень забрали життя — суд засудив нападників до довічного і 12 років ув’язнення 10:15 Медогляд дітей, абітурієнтів: медичні центри Вінниці, що пропонують швидке та комфортне обстеження (партнерський проєкт) 10:12 Скасували вже 445 рішень: триває масштабна перевірка «інвалідностей» серед посадовців 09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up