Як ви ставитеся до того, що водоматів «Долина» не буде у Вінниці? Ми запитали вінничан

Як ви ставитеся до того, що водоматів «Долина» не буде у Вінниці? Ми запитали вінничан
 • Міська влада відмовила у подальшому розміщенні водоматів «Долина плюс» у Вінниці. На це прийняли аж 11 рішень. 
 • Серед причин — місцеві правила та порядки, які порушила «Долина».
 • А чи стане для вас проблемою зникнення акваматів цієї фірми? Що думаєте про ситуацію?

Раніше розповідали, що міська влада відмовила у подальшому розміщенні водоматів мережі «Долина плюс» на вулицях міста. На це прийняли аж 11 рішень, які зачіпають підприємців-утримувачів водоматів. У «Долині плюс» заявляють про чергову атаку на них. Адже їм незрозуміло, з яких причин відмовляють у продовженні дозволів. Журналіст «20 хвилин» надіслав офіційний запит до мерії, щоб дізнатись, які саме порушення вчинила «Долина плюс». Ознайомитись з відповідю можна в нашому матеріалі:

Та все ж, зважаючи на ці події, ми запитали вінничан на наших сторінках у Facebook та Instagram, що вони думають з приводу цього? Ось деякі відповіді:

Відео дня

Ольга Колосовська:

— Для мене це проблема! «Долина плюс» — дуже смачна вода, без присмаку. Коли їх вже прибирали з ринку моя сім'я намагалася знайти повноцінну заміну. Але не дивлячись на велику пропозицію — це виявилося заскладно. Вся інша вода була несмачна. Цікаво, чому їх усувають. Люди, в переважній більшості, обожнюють цю воду... дивно.

Інна Житова:

— Смачна, якісна вода. Саме «Долина» підтримала людей при повномасштабному вторгненні, з людей ні копійки не брали.Інших чомусь ми не бачили, де вони були коли потрібна була допомога? Залиште «Долину» в спокої, дайте людям працювати, ми задоволені якістю. Люди за «Долину».

Bogdan Shevchuk:

— Ніколи не забудемо, як почалась війна, і вода у долини стала безкоштовною. Також возили людям розливали безкоштовно. Тепер тільки долину і беремо. Не жорстка, на чайнику осаду немає, нас влаштовує! Лишіть «Долину» у спокої, бізнесмени кляті.

Анжела Мартинюк:

— В «Долини» найсмачніша вода! Що ми маємо, якщо закриють її? Під час повномасштабного вторгнення вони єдині хто роздавав людям воду! Владо, майте хоч краплю поваги до людей.

Світлана Поліщук:

— Негативно, багато років користуюсь, дуже задоволена. Під час нападу тільки «Долина» безкоштовно привозила. Дякуємо «Долині»!

Крім того, на платформі єдиної системи місцевих петицій з'явилося звернення вінничанина з проханням дозволити компанії «Долина плюс» й надалі продавати питну воду через водомати. Підписати її можна тут.

 

Читайте також:

На Немирівському і Гніванському шосе зафіксували 1690 порушень швидкості: які штрафи та де є камери?

Що робити в першу чергу, коли військовий повернувся з війни? Запитали психолога

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (53)
 • Читач04

  479 людей (з 350 необхідних) підписали петицію. Людям подобається  "Долина" і не подобається інша вода. Владі плювати на бажання мешканців. Це - ЖАХ.
 • Мария Затайдух

  Вкрай негативно.

  Запропонуєте щось краще?
 • Ніна Гуртовенко

  Знову??!! Влада ще 2 роки тому хотіла віджати цей бізнес. Про здорову конкуренцію не знають і знати не хочуть, тільки рекет і корупція 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
 • Олеся Чоботар

  Найкраща вода 💧

keyboard_arrow_up