Вінниця прощається з полеглим військовим Володимиром Коваленком

Вінниця прощається з полеглим військовим Володимиром Коваленком
  • Сьогодні, 28 червня, Вінниця проводжає у вічність загиблого воїна Володимира Коваленка. Чоловік захищав країну з часів АТО/ООС.

Народився Володимир Коваленко 30 вересня 1974 року у Вінниці. Навчався у 35-й загальноосвітній середній школі, а далі закінчив Вінницьке професійно-технічне училище №2 за спеціальністю «Наладчик верстатів з ЧПУ».

Певний час працював на одному з місцевих підприємств. Згодом свої вміння застосовував на інших роботах. Мав сім'ю, в якій разом із дружиною виховував сина.

«У Володимира були золоті руки. Він вмів усе: і по електриці, і по господарству. Мав також і золоте серце. Усім допомагав, усіх підтримував, — розповідає мати полеглого Героя Любов Борисівна. — Значну частину його життя становила військова служба. Під час строкової — був морським піхотинцем, проходив армійський вишкіл у Керчі. Пізніше — на долю сина випало захищати Батьківщину у зоні АТО/ООС. І зараз — з початком повномасштабного російського вторгнення. Він був справжнім бійцем, який понад усе прагнув Перемоги для рідної країни».

Відео дня

Вінничанин Володимир Коваленко у 2015-2016 роках виконував бойові завдання у зоні АТО/ООС. І вже на другий день повномасштабного російського вторгнення знову долучився до війська.

Служив у званні старшого сержанта у стрілецькому батальйоні 116-ї окремої механізованої бригади. Загинув 22 червня під час військових дій поблизу села Сеньківка Куп'янського району Харківської області. Йому було лише 49 років…

Прощання

Церемонія прощання із Володимиром Коваленком розпочнеться о 10.00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору. А невдовзі віддати останні почесті Захиснику вінничани зможуть біля його будинку за адресою: вул. М. Ващука, 11.

Поховають воїна об 11.00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

Максим Гребельський з Літина отримав медаль «Захиснику України» від Головкома ЗСУ

Солдат із Гайсинщини Володимир Гунька отримав «Залізний хрест» від Головкома ЗСУ

Захисник з Козятинщини отримав «Золотий Хрест» від Головнокомандувача ЗСУ

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up