Вінничанин Дмитро Чорний посів третє місце на національних «Іграх Нескорених»

Вінничанин Дмитро Чорний посів третє місце на національних «Іграх Нескорених»
  • Помічник ветерана з Вінниці Дмитро Чорний, який і сам має бойовий досвід, взяв участь в «Іграх Нескорених». Він отримав бронзу в змаганнях з плавання.

На війні з 2014 року

Дмитро Чорний — військовий, який брав участь у бойових діях з 2014 до 2020 року з перервами. Він займався забезпеченням управління військами.

«На фоні стресів, пов’язаних з тривалим виконанням завдань в зоні АТО/ООС, значно погіршилося здоров’я. Почала розвиватися хвороба, і у 2020 році мене звільнили зі служби за станом здоров’я. Отримав інвалідність II групи внаслідок війни», — каже Дмитро.

Наразі Дмитро Чорний працює одним з 11-ти помічників ветеранів у Вінниці. Фахівці надають консультації Захисникам та Захисницям, демобілізованим, а також їхнім родинам з питань працевлаштування, навчання та перекваліфікації, оформлення документів, пільг та гарантій, соціального захисту, реабілітації, психологічної допомоги, нарахування пенсій та інших.

Відео дня

Бронза на змаганнях

З 31 травня по 2 червня у Києві відбулися п’яті національні змагання «Ігри Нескорених». У них взяли участь 329 учасників з усієї України. Серед них — 11 учасників з Вінниччини. До обласної команди увійшов і Дмитро Чорний.

Учасники «Ігор Нескорених» визначали першість у дев'яти видах адаптивного спорту.

Як зазначають на сайті міськради, Дмитро Чорний випробовував себе у змаганнях з плавання, під час якого здійснив заплив на дистанцію 50 метрів вільним стилем та на таку ж дистанцію брасом. За підсумками ветеран посів третє місце. Також Дмитро спробував свої сили у настільному тенісі, що є новим видом спорту для нього.

«Слід розуміти, що ці змагання інклюзивні. В одному виді спорту є до шести категорій залежно від травми людини. Це зробили, щоб прирівняти сили всіх і зрівняти умови. Також важливо, що всім учасникам, незалежно від місця, яке вони посіли, роздали медалі. Це відповідає головному принципу «Ігор Нескорених»: кожний, хто бере участь у змаганнях, вже є переможцем», — розповідає Дмитро Чорний.

Торік Дмитро Чорний також брав участь у відбіркових змаганнях Повітряних Сил Збройних Сил США. Раніше змагався у штовханні ядра, плаванні та веслуванні на тренажерах. 

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up