Викладач сьомого ліцею Вінниці, який був в АТО, знову боронить країну на фронті

Викладач сьомого ліцею Вінниці, який був в АТО, знову боронить країну на фронті
  • Мова про Сергія Негоду — викладача із 30-річним стажем. До повномасштабного вторгнення працював вчителем в сьомому ліцеї Вінниці.

Сергій Негода у ліцеї викладав математику. Повернутися до улюбленої роботи планує після Перемоги.

«Для мене перемога в цій війні — це наслідок неймовірних зусиль усього народу України», — каже «Піфагор», саме такий позивний має Негода.

Відео дня

Нині вінничанин військовослужбовець окремого батальйону 120-ї бригади Сил територіальної оборони ЗСУ.

«Головне в моїй роботі — це запускати бойові «процеси» в батальйоні так, щоб отримати успішні результати при мінімальних втратах, — каже «Піфагор». — Маю досвід служби у восьмому полку СпП в 2015 та 2016 роках. Виконував завдання спеціального призначення в АТО».

За словами військовослужбовця, саме його рідні і друзі-побратими допомагають долати усі труднощі і проблемні питання на цій війні.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися! 

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

Трьом військовим з Вінниччини просять присвоїти посмертно звання Героїв України

Росія обстріляла Вінниччину «Шахедами»: працювало ППО, є влучання біля Калинівки

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (4)
  • Галина Стафийчук
    Бережіть себе! Саме такі патріоти потрібні УКРАЇНІ!
  • Valentina Pidlvzhnyak
    Хай Бог  Вас береже  і посилає  здоров'я вам.
  • Раїса Брижата
    Нехай вас Бог береже
  • Людмила Воронюк
    Нехай вас береже Господь!

keyboard_arrow_up