У січні загинув син, у липні — батько. Вінниця прощатиметься з полеглим воїном
- Вінниця у жалобі. На війні поліг Генадій Панков. Чоловік пішов до війська добровольцем та стояв на захисті країни з 2022 року.
- У січні цього року у боях на Сході загинув син Геннадія — 26-річний Костя Панков.
На щиті до Вінниці повертається зі Сходу захисник, електромонтер з обслуговування підстанцій міського кільця Генадій Панков, 1976 року народження. Сумну звістку повідомили на сторінці «Вінницяобленерго».
«25 років свого життя він віддав мирній праці в енергетиці. Страшенно любив свою роботу, був професіоналом своєї справи. Починав трудову діяльність у службі підстанцій 35 кВ і вище Вінницьких центральних електричних мереж ДАЕК «Вінницяобленерго» одразу після навчання в ВПТУ №11 (1994 р.) і служби в лавах Української Армії (1996 р.). Працював спочатку електрослюсарем з ремонту устаткування розподільних мереж, а згодом і, до останнього мирного дня, електромонтером обслуговування підстанцій міського кільця. 27 лютого 2022 року Геннадій ПАНКОВ долучився добровольцем до Збройних Сил України. Як і його Героїчний син Костя, батько також встав на захист нашої країни і кожного з нас! Міг би і досі працювати, адже відповідно до своєї посади мав бронь. Та не зміг інакше, бо Небайдужий і Справжній», — цитуємо допис.
Відзначимо, що 31 січня цього року у боях на Сході загинув 26-річний Костя Панков, син Генадія. В день поховання сина Геннадію довелося ховати ще й тещу, серце якої не пережило смерті онука.
Прощання з воїном відбудеться 12 липня о 14.00 за адресою: вул. Генерала Арабея, 1. Поховання — о 15.00 на «Алеї Слави», кладовища Сабарів.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!
Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «Героям Слава!». Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!
Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.
Читайте також:
«Материнський біль краяв серце». У Ладижині в останню путь провели визволителя Херсону
Через місяць мало бути весілля. На Вінниччині прощались із 24-річним воїном-Героєм
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.