27 років, зріст 130 см, вага 50 кг
Рекордсмен України та 12-кратний чемпіон України з пауерліфтингу. На чемпіонаті Європи у 2007 році зайняв третє місце – в категорії дорослих, друге – серед юніорів.
Знімався в короткометражних фільмах, зокрема «Я кохаю тільки тебе» з Ольгою Сумською та Богданом Бенюком. Виступав на одній сцені з Олександром Ревою, резидентом Сomedy Сlub. Зараз тренує, виступає в шоу-проектах.
blockquote>Відео дня
- Спортом з дитинства я не займався. Мені було 15 років, коли я почав тягати штангу з позиції лежачи. Підійняти максимально важку вагу – в тому полягає суть пауерліфтингу. Найбільший мій особистий показник – 155 кг.
- Хондродистрофія – так називається ця хвороба по-науковому. Багато хто з людей маленького зросту дуже комплексують. Проте, це не означає, що вони не можуть знайомитися з дівчатами краще, ніж високі хлопці.
- Спочатку було важко, але потім з кожним тренуванням ставало все легше. Спершу я напрацьовував техніку, а потім поступово збільшував навантаження. На початку я підіймав 20 кг. Через роки тренувань зміг підняти в сім разів більше.
- «Лінь» - такого слова на тренуваннях не існує. А якщо пропустиш декілька тренувань, займатися буде важче, ніж завжди, - м’язи розслаблюються. Кожний прихід у спортзал підтримує тебе в формі.
- Я рахував, що за одне тренування я підіймав загальну вагу в 7 тонн.
- На жаль, я не потрапив на Параолімпійські ігри: кут розгину руки був недостатнім. Зате на Параоліпіаду поїхала моя мама: в Пекіні вона зайняла третє місце, в Лондоні – п'яте.
- Мама трошки нижча за зростом, ніж я. Вона почала займатися пауєрліфтингом через три роки після мене. Коли я її готував до змагань, у спортзалі не було понять «мама та син». Я їй просто казав: налаштуйся, підготуйся та в результаті – зроби. За межами залу ми залишаємося тими ж мамою та сином.
- Людина не має розчаровуватися, якщо в неї щось не виходить. Коли я бачу, що людина хоче зробити, я завжди буду намагатися їй допомогти – морально та фізично. Але я не буду стояти над нею, якщо вона просто не хоче.
- Ти можеш підійняти більшу вагу за рахунок свого стремління. Надзусилля варто робити лише тоді, коли ти в собі впевнений. Інакше ти себе можеш загнати і, не дай Боже, більше не займатися.
- Силу можна втратити, якщо сильно переживаєш. При цьому головне – налаштуватися та сказати собі: я все-таки можу це зробити.
Читайте також:
Спецпроект “Зможеш і ти!”: Олег Пилипенко
Спецпроект “Зможеш і ти!”: Анна Турапіна
Спецпроект "Зможеш і ти!": Ярослав Юргілевич
Спецпроект “Зможеш і ти!”: Іван Козак (Jozzz)
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер
Удачи тебе и маме.