«Розважаю читачів у соцмережах та свого кота Нікітку»: як карантин вплинув на життя ведучого

«Розважаю читачів у соцмережах та свого кота Нікітку»: як карантин вплинув на життя ведучого
  • Редакція 20minut.ua публікує цикл статей про те, як коронавірус та впровадження карантину змінює життя вінничан різних професій: волонтерок, священиків, журналістів, співаків... 
  • Нижче вже четверта історія з циклу. У ній телеведучий і ведучий свят Максим Никитенко розповідає, як відреагував на впровадження карантину, що думає про перспективи своєї професії і про те, куди тепер витрачає купу вільного часу. 

— Раніше я працював на телебаченні. Тоді мій робочий день проходив доволі одноманітно. Я прокидався о п’ятій ранку і їхав на роботу. З сьомої до 8.45 тривав прямий ефір. Потім до обіду була підготовка на наступний день, потім «туман»… І так декілька років.

Зараз я перейшов на фріланс. Для мене це значно кращий варіант. Я підлаштував свій робочий графік під себе. По-перше, я почав висипатись, а зі свіжою головою моя продуктивність зросла в рази. До карантину протягом тижня у мене було багато зустрічей, мозкових штурмів та проходження різних майстер-класів, робота над собою та творчість. 

Багато часу я приділяв підготовці до свят, так як їх характер досить різноманітний і хочеться, щоб кожна подія була оригінальною і по-своєму цікавою. Більш ексклюзивною та кращою за попередню. У день свята, а це зазвичай вихідний, я повністю заглиблювався в цей процес. Це той момент, коли я собі не належав.

Відео дня

На мою думку, робота є і буде завжди. Навіть рутинна справа, може стати цікавою завдяки творчому та креативному підходу. Моя галузь дуже багатогранна, вона максимально відкрита. 

Для мене, робота ведучого, — це не обов’язково щось говорити в мікрофон. В першу чергу — це творчість, а в ній багато ще чого не зроблено і не придумано. Тому цією справою можна займатись все життя, при будь-яких обставинах.

Я багато часу проводжу в мережі, багато читаю і ще більше аналізую, тому десь на підсвідомості ще з початку року розумів, що така ситуація можлива. Через це впровадження карантину не стало для мене відкриттям, чи якимось шоком. Я морально був до нього готовим. Шоком для мене більше стало таке несвідоме ставлення деяких наших громадян до коронавірусу.


Зрозуміло, що заборона масових заходів, автоматично стала моєю відпусткою. Всі події, що планувались, — були відмінені або перенесені на невизначений час. І ось саме його, часу, в мене стало багато, як ніколи: часу для себе, рідних та близьких. Тепер я маю змогу повернутись до нереалізованих задумів і тих проектів, які мною ще навіть не придумані. В іншому — все як і було.

Якщо найближчим часом це все не закінчиться, я буду продовжувати творити, придумувати, самовдосконалюватись і найголовніше — не втрачати позитив та надії на краще. Хочу проаналізувати себе, своє місце в світі, іншими словами — більш філософськи подивитись на речі, які в шаленому темпі не помічав.

Я з тих людей, які поза роботою полюбляють тишу і самотність. Швидше за все, це наслідки професії. Тому зараз я навіть насолоджуюсь цим періодом. Більше спілкуюсь з близькими та рідними, граю на гітарі, в комп’ютерні ігри, переглядаю класику кіно, читаю професійну літературу про комедію, розважаю своїх читачів у соціальних мережах та свого кота Нікітку.

Читайте також:

«Кожен може бути корисним. Як мінімум — сидіти вдома»: як карантин вплинув на життя волонтерки

«Добре, що можна тримати зв’язок через месенджери»: як карантин вплинув на життя священика

«Я почав розуміти тварин, які живуть в зоопарку»: як карантин вплинув на життя журналіста

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:44 Де у Вінниці 2 липня відключили воду та світло? Перелік адрес 09:15 У Бруслинівському лісництві будують понад шість кілометрів лісової дороги 08:12 Сьогодні — День податкової служби. Іменини, заборони та прикмети 2 липня 21:00 Хлороформ, амоній і залізо знайшли у воді жителів Вінницького регіону Від читача 13:08 Поліцейські екстрадували організатора злочинної групи паліїв, який переховувався за кордоном 20:23 Від ринку Каліча до Муніципального: історія Вінницьких базарів у фото та фактах photo_camera 20:02 Заборонений лівий: на Хмельницькому шосе встановили обмежувальні стовпчики 19:19 Плавання, гандбол і не тільки: що доступно дітям і дорослим у спорткомплексі «Аква-Він» 19:02 В центрі міста з’явиться окрема смуга для громадського транспорту. ОПИТУВАННЯ 18:03 Масове отруєння в Калинівці: після шаурми в лікарні опинилося 25 людей, серед них семеро дітей 17:45 Троє дітей без даху над головою: у Крушинівці дрон знищив будинок родини 17:12 «Щоб не робив, бачу пораненого сина»... 14 дронів з іменами Героїв полетіли до бійців «Азову» 16:18 У Вінниці завершують реконструкцію Соборної. Тролейбуси змінять графік руху 15:34 Керівницю «Вінницязеленбуд» внесли до реєстру корупціонерів. Хто тепер керує підприємством? 14:52 У сервісному центрі Вінниці вперше зареєстрували гірничого велетня. Спецтехніка отримала номер 00001 14:24 У Вінниці планують відкрити нові заклади освіти. Де та які саме? 14:08 Липневі тури від Офісу туризму: музей трамвая, пошуки дзену і смарагдова вода чекають на вінничан 12:54 Вінницьку прокуратуру очолив Олег Ткаленко — прокурор з мільйонними статками 12:02 Героя України Максима Устименка, який загинув у бою на F-16, чекали вдома на Вінниччині photo_camera 11:06 У Вінниці врятували жінку з раком і тяжкою хворобою серця. Медики провели комбіновану операцію
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up