Осиротіла велика родина. На Донеччині загинув військовий зі Стрижавської громади

Осиротіла велика родина. На Донеччині загинув військовий зі Стрижавської громади
  • Микола Кушта із Сосонки. 3 січня 2023 року чоловіка призвали до лав Збройних сил України. Воював в Авдіївці та під Бахмутом.

Сумну звістку повідомила Стрижавська територіальна громада.

Микола Кушта народився 20 травня 1982 року в Сосонці у багатодітній родині. Закінчив Сосонський ліцей. Працював на виробництві металопластикових вікон та будівельником.

Навесні отримав осколкове поранення в стегно, після лікування знову повернувся на фронт. Був солдатом, служив старшим механіком-водієм першого механізованого відділення першого механізованого взводу механізованої роти військової частини А2960.

Відео дня

Загинув 19 грудня під час виконання службових обов'язків поблизу населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.

— У Миколи залишилася мама Надія, два брати — Олександр, який воює на Херсонському напрямку, та Станіслав, сестри Любов і Віра, дружина Наталія і 5-річний син Володимир. Микола був надзвичайно позитивний, працьовитий, добрий і щирий. Любив і цінував свою родину. Тож щиро співчуваємо рідним та близьким. Це глибокий біль і спільна втрата, — цитуємо допис.

Завтра, 28 грудня, о 15.00 жителів громади закликають утворити «живий коридор» в Сосонці від школи по вулиці Миру, далі — по вул. Леонтовича, 22 до будинку загиблого.

Церемонія прощання відбудеться в п'ятницю, 29 грудня, о 9.30 на території Храму Архістратига Михаїла (вул. Прибережна).

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися! 

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Поранені кричать не так від болю, як від травматичного шоку» — лікар повернувся з фронту

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (65)
  • Галина Крищук

    Царство небесне дай йому Господи рідним глибоке співчуття
  • Зінаїда Та Василь Базарник

    Вічна пам'ять.
  • Марія Бутковська

    Вічна пам'ять спочивай з Богом щирі спіачутя рідним 😢🙏💔
  • Наталия Губаренко

    Вічна та світла пам'ять Герою!
    Низький уклін тобі Герою!
    Щирі співчуття рідним

keyboard_arrow_up