«Мімішні малюнки у минулому». Художник Максим Березюк створює патріотичні картини на одязі

- Вінницький тележурналіст Максим Березюк створює малюнки на одязі.
- Під час війни художник-аматор приймає замовлення картин на патріотичну тематику.
Максим Березюк працює журналістом на телеканалі «Вінниччина». Він закінчив інститут історії етнології і права Вінницького державного педагогічного університету і деякий час викладав правознавчі дисципліни в кооперативному інституті. Художньої освіти в нього немає, але малює — з дитинства. Навчався самостійно, експериментував у різних стилях і жанрах.
Рік тому Березюк презентував свою першу персональну виставку «Реальна краса» і присвятив жінкам. Проте більшість своїх робіт художник-аматор створює не на полотнах, а на одязі.
— Робити це почав два роки тому, з початком карантину, — каже Максим. — більшість замовлень намалювати портрет чи картину на куртці чи на футболці отримує від дівчат, і чоловіків-рокерів.
Максим один шедевр створює три-чотири дні. Процес відбувається у кілька етапів, адже кожен шар акрилової фарби має висохнути.
— Після закінчення малюнка фарба має закріпитися, для цього має пройти мінімум доба, — ділиться художник. — Далі вона спеціальною технологією закріплюється для того, аби можна було нормально носити і прати.
Одяг — це не просто мода, а спосіб вираження. Коли в нашу країну прийшла війна, одягнути річ з патріотичною символікою, виявляють бажання все більше вінничан.
— Все більше замовлень з портретами українок, які показують, наскільки вони незламні духом, — говорить Березюк. — Мімішні малюнки пішли у минуле, зараз створюю зображення лише героїчного характеру.
Портрет незламної українки художник створив і для колеги-журналістки Світлани Пашенько.
— Сьогодні модно робити патріотичні тату. Для мене це занадто, — каже Світлана. — Максим реалізував репліку на стінопис «Красавіца» терпіти не буде», за що я йому дуже вдячна.
На створення зображень на одязі, говорить художник Максим Березюк, найбільше фарб йде жовтого і блакитного кольору. Бо носити на собі прапор — це не тренд, а нестримне бажання продемонструвати свою національну ідентичність.
Зв'язатися з художником можна через соцмережі.
Читайте також:
«У нас пташки співають, ми осторонь від бойових дій». Митці приймають переселенців у Буші
«Готова на жертви»: Оля Полякова відмовляється від виконання пісень російською мовою
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
-
Misha BilinskiyКрасавчик
-
Максим СагайдакМолодець
-
Артур КисляченкоТалановита людина - талановита в усьому!