«Хобі може стати роботою». Вінничанин розробив мобільний додаток для занять спортом

«Хобі може стати роботою». Вінничанин розробив мобільний додаток для занять спортом
  • Сотні вправ, відео інструкцій та понад 100 тисяч завантаження. Вінничанин Андрій Мерецький займається розвитком власного мобільного додатку для занять воркаутом.

  • Скільки часу потрібно, щоб розробити програму, на якій можна заробляти, та хто найбільше завантажує додатки для занять спортом?

  • Поговорили з розробником та попросили його скласти вправи для тих, хто хоче бути у формі під час самоізоляції.

Вінничанину Андрію Мерецькому 27 років, він працює в ІТ. Займається розробкою програмного забезпечення для онлайн-магазинів. Увесь вільний час молодий чоловік присвячує розробці мобільного додатку для занять воркаутом.

Додаток для спортсменів

Street workout — це масовий рух заснований на заняттях фізкультурою із застосуванням тренувального обладнання у громадських місцях, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики. Включає тренування та турніку, брусах яке відбувається на свіжому повітрі.

В Андрія захоплення воркаутом почалось ще до того, як він став популярним в Україні.

Відео дня

— У дитинстві почув, що тіло людини формується до 18 років, і почав активно займатись спортом, підтягувався на перекладині, — розповідає Андрій Мерецький. — Пізніше, коли вже навчався у виші, долучився до популярного в Україні воркаут руху. Брав участь у різних змаганнях. У мене з’явилась ідея, створити додаток, який би допомагав у заняттях.

У 2013 році Андрій сам розробив додаток Stayfit для Android, витратив на це рік. Спочатку це був простий додаток для Android, у якому були розряди по воркауту. Потім почав його вдосконалювати.

— Спочатку користувачі могли відстежувати свої нормативи та відправляти відео на перевірку, щоб потім бути у списку тих, хто здав на певний розряд, — розповідає Андрій Мерецький. — Потім я додав туди різні тренування і зараз це основний функціонал додатку. Є багато тренувань з різних категорій, користувачі також можуть створювати власні тренування.

Перетворити хобі на роботу

За сім років додаток вінничанина завантажити більше ніж 100 тисяч разів у Google Play. Зараз Андрій займається наповненням iOS версії. Все це у вільний від основної роботи час. 

За словами розробника, під час карантину відчув сплеск активності користувачів. Хоча, за статистикою у весняний період завжди зростає цікавість до спорту. Взимку активність падає.Найбільший відсоток користувачів додатку - росіяни, на другому місці українці та білоруси. 

 — У майбутньому я б хотів, щоб це стало моїм основним видом заробітку, але поки додаток приносить 100 — 200 доларів на місяць, — розповідає Андрій Мерецький. — Це включає платну підписку та дохід з реклами.

За словами Андрія, він не вкладав грошей  у розробку та рекламу. Зараз у додатку з’явився сайт та соцмережі. У цьому йому допомагають двоє людей. Один з них слідкує за сайтом, інший — перевіряє відео здачі розрядів.

— Є багато бізнес орієнтованих додатків, які вклали великі кошти в розробку та інколи навіть обманом заманюють користувачів, щоб відбити свої вкладення, — розповідає Андрій. — Основний акцент мого додатка на доступності та корисному функціоналу. А дохід, то вже як приємний бонус і можливість продовжувати роботу. Саме тому в додатку є безкоштовний доступ до більшості готових програм тренувань і безкоштовна можливість створювати обмежену кількість власних тренувань та вправ. Цього цілком достатньо для більшості користувачів. Для тих, хто хоче вже професійно займатись спортом є платна підписка, що знімає усі ліміти та вимикає рекламу. Але і тут ціна найнижча з поміж конкурентів.

В майбутньому Андрій планує більше активно займатись покращенням додатку, рекламою та підтримкою користувачів. Його мета — щоб хобі стало основною роботою і приносило максимум задоволення.

Вправи на карантині

Ми попросили Андрія скласти систему вправ для того, щоб підтримати себе у формі на карантині. Долучайтесь до занять воркаутом.

Тренування для пресу:

Тренування на все тіло:

 Тренування для ніг та сідниць:

Тренування та груди та трицепс:

Завантажити додаток Stayfit: Android та iOS


Читайте також:

Більшість українців не проти продовження карантину до літа. Соціологічне опитування

Вінниця в Instagram. Кращі фото 13 — 18 квітня

Як правильно доглядати за хворим на коронавірус вдома. Розповідає лікар

Тренування вдома: 22 сервіси та YouTube-канали для занять спортом на карантині

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Сегодня День Рождения человека, которого буржуи, декоммунизаторы и националисты во всём мире боятся до смерти!
    С Днём Рождения Нашего Товарища ЛЕНИНА !!!
    Дід reply
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:13 Вінничанин отримав тюремний строк за підтримку агресора в соцмережах 13:02 Вінницьке ОСББ поставили сонячну електростанцію. Скільки їм це коштувало? 12:14 На вулиці Костомарова Citroen врізався у стовп. Постраждав пасажир photo_camera 11:50 Мрії починаються тут: День відкритих дверей у ВНТУ – дізнайся все про вступ 2025! (Новини компаній) Від читача 14:59 Регіональний форум «10 років. Пробація – майбутнє зараз» у Вінниці 11:23 Володимир Мельник, який вважався зниклим, загинув на Курщині 10:17 Де у Вінниці 12 травня відключили воду та світло? Перелік адрес 10:00 Медогляд дітей, абітурієнтів: які медичні центри Вінниці пропонують швидке та комфортне обстеження? (партнерський проєкт) 09:23 Чотири регіони постраждали внаслідок атаки дронів. Гучно було і на Вінниччині photo_camera 09:01 Палає техніка ворога: ЗСУ звітують про нищення танків, ББМ та артилерії photo_camera 08:11 Кого вітаємо та що святкуємо. Історія, заборони та прикмети 12 травня 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 5 по 12 травня, які ви могли пропустити 20:03 Історія Вищеольчедаєва, яка оживає серед палаців і природи 19:07 Медика із Калинівки Олега Раковського відзначили державною нагородою за порятунок бійців на фронті 18:09 У Буші стартував мистецький проєкт «Мальована хата» 17:33 Як ШІ бачить мам у вигляді міст Вінниччини? Створили зображення за допомогою чату GPT 17:09 Залізничні вокзали стали ближчими: на мапі безбар’єрності — вже 53 об’єкти, зокрема і Вінниця 16:10 У Вінниці почали дбайливу реставрацію мозаїк на фасадах будівель 15:34 «Мама Майя» і «мама Розалія»: як назвали поїзди з Вінниці в День матері 15:08 У Хмільницькому міськрайонному суді відбулися кадрові зміни: у відставку пішов Михайло Войнаревич
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up