Сотні вправ, відео інструкцій та понад 100 тисяч завантаження. Вінничанин Андрій Мерецький займається розвитком власного мобільного додатку для занять воркаутом.
Скільки часу потрібно, щоб розробити програму, на якій можна заробляти, та хто найбільше завантажує додатки для занять спортом?
Поговорили з розробником та попросили його скласти вправи для тих, хто хоче бути у формі під час самоізоляції.
Вінничанину Андрію Мерецькому 27 років, він працює в ІТ. Займається розробкою програмного забезпечення для онлайн-магазинів. Увесь вільний час молодий чоловік присвячує розробці мобільного додатку для занять воркаутом.
Street workout — це масовий рух заснований на заняттях фізкультурою із застосуванням тренувального обладнання у громадських місцях, таких як шкільні двори, парки, спортивні майданчики. Включає тренування та турніку, брусах яке відбувається на свіжому повітрі.
В Андрія захоплення воркаутом почалось ще до того, як він став популярним в Україні.
— У дитинстві почув, що тіло людини формується до 18 років, і почав активно займатись спортом, підтягувався на перекладині, — розповідає Андрій Мерецький. — Пізніше, коли вже навчався у виші, долучився до популярного в Україні воркаут руху. Брав участь у різних змаганнях. У мене з’явилась ідея, створити додаток, який би допомагав у заняттях.
У 2013 році Андрій сам розробив додаток Stayfit для Android, витратив на це рік. Спочатку це був простий додаток для Android, у якому були розряди по воркауту. Потім почав його вдосконалювати.
— Спочатку користувачі могли відстежувати свої нормативи та відправляти відео на перевірку, щоб потім бути у списку тих, хто здав на певний розряд, — розповідає Андрій Мерецький. — Потім я додав туди різні тренування і зараз це основний функціонал додатку. Є багато тренувань з різних категорій, користувачі також можуть створювати власні тренування.
За сім років додаток вінничанина завантажити більше ніж 100 тисяч разів у Google Play. Зараз Андрій займається наповненням iOS версії. Все це у вільний від основної роботи час.
За словами розробника, під час карантину відчув сплеск активності користувачів. Хоча, за статистикою у весняний період завжди зростає цікавість до спорту. Взимку активність падає.Найбільший відсоток користувачів додатку - росіяни, на другому місці українці та білоруси.
— У майбутньому я б хотів, щоб це стало моїм основним видом заробітку, але поки додаток приносить 100 — 200 доларів на місяць, — розповідає Андрій Мерецький. — Це включає платну підписку та дохід з реклами.
За словами Андрія, він не вкладав грошей у розробку та рекламу. Зараз у додатку з’явився сайт та соцмережі. У цьому йому допомагають двоє людей. Один з них слідкує за сайтом, інший — перевіряє відео здачі розрядів.
— Є багато бізнес орієнтованих додатків, які вклали великі кошти в розробку та інколи навіть обманом заманюють користувачів, щоб відбити свої вкладення, — розповідає Андрій. — Основний акцент мого додатка на доступності та корисному функціоналу. А дохід, то вже як приємний бонус і можливість продовжувати роботу. Саме тому в додатку є безкоштовний доступ до більшості готових програм тренувань і безкоштовна можливість створювати обмежену кількість власних тренувань та вправ. Цього цілком достатньо для більшості користувачів. Для тих, хто хоче вже професійно займатись спортом є платна підписка, що знімає усі ліміти та вимикає рекламу. Але і тут ціна найнижча з поміж конкурентів.
В майбутньому Андрій планує більше активно займатись покращенням додатку, рекламою та підтримкою користувачів. Його мета — щоб хобі стало основною роботою і приносило максимум задоволення.
Ми попросили Андрія скласти систему вправ для того, щоб підтримати себе у формі на карантині. Долучайтесь до занять воркаутом.
Тренування для пресу:
Тренування на все тіло:
Тренування для ніг та сідниць:
Тренування та груди та трицепс:
Завантажити додаток Stayfit: Android та iOS
Читайте також:
Більшість українців не проти продовження карантину до літа. Соціологічне опитування
Вінниця в Instagram. Кращі фото 13 — 18 квітня
Як правильно доглядати за хворим на коронавірус вдома. Розповідає лікар
Тренування вдома: 22 сервіси та YouTube-канали для занять спортом на карантині
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 36 від 4 вересня 2024
Читати номер
С Днём Рождения Нашего Товарища ЛЕНИНА !!!
Дід reply