Громада проводжає в останню путь Захисника Максима Мороза

Громада проводжає в останню путь Захисника Максима Мороза
  • Максим Мороз загинув 8 липня поблизу села Костянтинівка Покровського району Донецької області. Герою було лише 39 років... 

Народився Максим Мороз у Вінниці 14 листопада 1984 року. Після закінчення 16-ї міської школи обрав для себе автотранспортну справу. Навчався спочатку у технікумі, а згодом — у Вінницькому політехнічному інституті (тепер ВНТУ) на факультеті машинобудування. Працював у різних компаніях, мав і чимало захоплень, найулюбленішим із яких були велогонки, передає сайт міськради.

Максим торік добровільно вступив у лави Збройних Сил України. Пройшов бойові навчання у військовій частині А 4986. Був офіцером однієї зі штурмових бригад.

Відео дня

«Максим свідомо пішов на війну. Не ховався, і не намагався уникнути служби. Він був вимогливим до себе, але надзвичайно людяним і добрим до інших. Як офіцер дбав про те, щоб не допустити невиправданих втрат серед своїх підлеглих. Заради побратимів першим йшов у бій, а під час затишшя між штурмами міг потішити їх гарячими стравами, бо любив куховарити», — розповідають рідні полеглого воїна.

Загинув 8 липня під час виконання службового обов'язку поблизу села Костянтинівка Покровського району Донецької області.

Герою навічно залишилося 39 років…Вдома на нього чекали батьки та дві сестрички.

«Максим був учасником велоклубу. На своєму байку об'їздив чимало куточків нашої країни. А ще любив природу, музику…Його поважали друзі за шляхетність та щирість, мудрість і велике серце», — поділилась сестра загиблого Героя Наталія.

Прощання

Церемонія прощання і чин поховання воїна відбудеться сьогодні на Алеї Слави Сабарівського кладовища. Початок об 11.00.

Висловлюємо співчуття рідним та близьким Героя! Вічна пам'ять!  

Редакція RIA/20 хвилин, нагадаємо, має проєкт «‎Героям Слава!»‎. Розповідаємо вінничанам про наших неймовірних бійців, щоб слава про них та їхню мужність летіли далеко за межі України! Нам є ким пишатися!

Також ми часто пишемо про волонтерів та організації, які допомагають армії та постраждалим від війни. Всі історії зібрали у рубриці «Герої тилу». Почитати їх ви можете за посиланням.

 

Читайте також:

«Робимо ставки, де знову перейдуть дорогу на Соборній». Чому вінничани байдужі до полеглих воїнів?

«Піду за тата воювати». Після загибелі батька син вступив до військового ліцею

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (3)
  • Юля

    Ех
  • Юля

    .

    Ihor reply Юля

    Админ ваш пассажир

keyboard_arrow_up