70 тисяч завдань на 233 патрульних: усі результати роботи «копів» за рік (ІНФОГРАФІКА)

  • Сьогодні, 22 лютого, вінницькі патрульні святкують першу річницю роботи
  • За рік вони опрацювали майже 70 тисяч завдань
  • Це понад 190 за одну добу
  • Встигали не тільки розбивати “Пріуси”, а й розкривати кримінальні злочини
  • Ці дані редакція 20minut.ua отримала у відповідь на запит до Управління патрульної поліції
70 тисяч завдань на 233 патрульних: усі результати роботи «копів» за рік (ІНФОГРАФІКА)

Для того, щоб отримати цифри, ми написали запит до Управління патрульної поліції за декілька днів до їхньої річниці. Подивіться, яку зробили інфографіку з цих даних. Не надали тільки кількість аварій, де учасниками ДТП ставали патрульні автівки.

Поліцейські відповіли, що увесь їхній транспорт віднедавна перереєстрували на Департамент патрульної поліції у Києві. Відправили запит і туди також.

Начальник патрульних у Вінниці Редван Усеінов сказав нашому журналісту, що таких аварій було зо два десятки.

70 тисяч завдань на 233 патрульних: усі результати роботи «копів» за рік (ІНФОГРАФІКА), фото №1 на сайті 20minut.ua

Коментарі (1)
  • Гаюк Артем
    Ужасная работа, "недоконченая" реформа строит новую недоконченую корупционную систему с такими же сотрудниками!!! ничего не изменилось в лучшую сторону, к сожалению. Когда нужна помощь не дождешься, а едешь за рулем останавливают без причины ссылаясь на отработку, предлагают плюнуть или дыхнуть! Катаются на приусах помогают своим дружкам подкуривать машины в мороз, катают своих знакомых во время несения службы, за переход дороги в не положенном месте могут позволить себе потратить на "злостного нарушителя" 3 ч времени(откосив от службы)! Отстойная реформа, верните все обратно, если можно с доларом по "8".
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Вінниці за сьогодні

21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода 11:12 Шкільні їдальні Вінниці запрошують на роботу кухарів і посудомийниць 10:08 Де у Вінниці 7 серпня не буде води та світла 09:10 Зберігав і надсилав дитячу порнографію — суд оголосив вирок жителю Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Афіша та квитки на Moemisto.ua Афіша:
keyboard_arrow_up